![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgo1U5sd5TWy1dkfQd5_fgrbm3TJx6A50OMhHkQUTXPb1419D2LLsBs5Bmst5Gbsft8rru6xiJuijjllmSyWbh-m3F_vj7VWrH2qyLep_OFt-Zj31PsqhEVLWi2JQFdIaa2ruasIq4Q1cLk/s1600/zhytomyr578.png)
Сьогодні 26 квітня на території одного із військових містечок розпочалися роботи з будівництва трьох гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Кожен майбутній гуртожиток – двохповерхова будівля, розрахована на 120 військовослужбовців.
Присутній на заході радник Президента України Юрій Бірюков повідомив, що на даному етапі зафіксовано 184 будівельних майданчиків, і на даний час на 120-ти ідуть торги на сайті публічних закупівель ProZorro. 15 договорів вже підписано.
– Безпосередньо сьогодні розпочалося будівництво трьох гуртожитків на території одного із військових містечок в Житомирі. В подальшому тут планується будівництво ще одного, – розповів Юрій Бірюков. – Гуртожитки будуть блочного типу, по дві кімнати в блоці. Кімнати будуть розраховані на п’ять осіб, будуть відповідні меблі. На першому поверсі буде пральня, а на кожному поверсі – повністю обладнана кухня.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjF0I_UvyPRUXeNnOi_t7oeUCcXh8PKl-CpZMsCl7SxqRtic2V89Sl7HxyFaMk4RomGazahehu8VwHoYk_m3o1BlsqSZXYik-tD3DFZzoLgQ8oTbQsD78y6sDNPipo0Y-4S8awnoxWaKhVl/s1600/14.jpg)
Контролюють даний проект будівництва волонтерська група, до якої входять громадські діячі, архітектори та учасники бойових дій. Саме їхній досвід і брався за основу під час планування майбутніх гуртожитків.
– В блоці буде свій душ та санітарний вузол. Також в кімнатах будуть комфортабельні меблі: зручне ліжко, тумба та окрема шафа, – розповідає колишній головний сержант взводу 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, а сьогодні громадський діяч Олександр Погребиський.
Завершити будівництво перших трьох об’єктів заплановано до кінця 2018 року.
Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
та соціальних мережах Twitter, Facebook, Google+
Використані джерела:
Офіційний сайт Десантно-штурмових військ Збройних Сил України