Підписаний договір на поставку гелікоптерів Airbus Helicopters для МВС України

29.05.18
Держприкордонслужба отримає 24 гелікоптери Airbus Helicopters

Сьогодні, в Парижі Міністром МВС Арсеном Аваковим від імені Уряду України був підписаний договір на поставку 55 гелікопетірів компанії Airbus Helicopter. Від Франції договір підписала Державний секретар Міністерства економіки та фінансів Дельфін Жені-Стефан.

Нагадаємо, що цій угоді передувало підписання Заяви про наміри щодо розвитку двостороннього співробітництва між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством Європи і закордонних справ Франції, яке відбулося 23 березня цього року.

Планується, що вертолітний парк МВС поповниться сучасними гелікоптерами компанії Airbus Helicopters, моделей H-125, H-145 і H-225, які будуть виконувати завдання для Державної служби із надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України.

«Сьогодні ми підписали Угоду між французькою і українською стороною, загальна вартість якої близько 551 мільйонів євро. За умовами Угоди, французька сторона в два етапи поставлять в Україну спочатку 37 вертольотів компанії Airbus, а потім ще 18 вертольотів. З них, 21 гелікоптер – моделі Н225 – гвинтокрили, які мають вантажопідйомність більше 10 тон. Така техніка не випускається в Україні, а нам вона дуже потрібна. Вже в цьому році ми отримаємо перші чотири машини», - зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Основними завданнями вертолітних підрозділів МВС будуть: аеромедична евакуація, рятувальні операції, підтримання громадського порядку, антитерористичні та спеціальні операції, охорона державного кордону й підтримання безпеки на дорогах.

Арсен Аваков зазначив, що в бюджеті МВС була закладена сума 1 мільярд гривень на оновлення вертолітного парку. Але, крім цього, французька сторона надає чудові фінансові умови, в тому числі, кредит по міжурядовій угоді під 1% річних.

Компанія Airbus Helicopters — одна з найбільших авіабудівних компаній, що виготовляє однойменні пасажирські, вантажні, військово-транспортні повітряні машини.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages


Читати також:Держприкордонслужба отримає 24 гелікоптери «Airbus Helicopters»

Читайте новини від Ukrainian Military Pages у Telegram, Twitter, Facebook та Google+


Використані джерела:
Офіційний веб-сайт внутрішніх справ України