Розпочато будівництво 124 житлових комплексів для контрактників із 184 запланованих

Ukrainian Military Pages

На сьогодні проведено або розпочато, процедури закупівель по 182 з 184 казарм поліпшеного планування (гуртожитків для контрактників). Відбулося 177 аукціонів, у відборах взяли участь 865 учасників (середня кількість — 5, найбільше — 14, у м. Біла Церква).

Про це під час брифінгу, 13 червня, повідомив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

Ще по 2-х будівлях у військовому містечку № 71 (м. Луцьк) завершуються проектні роботи, та, після проходження державної експертизи, вони також будуть виставлені на торги.

— Середня очікувана вартість однієї казарми, відповідно до експертних звітів, складає 17,3 млн грн. Ця сума згідно з укладеними договорами складає 15,3 млн грн. Економія за допомогою ProZorro досягається майже 2 млн грн, — наголосив Олександр Чергінець. — Загальна фактична економія за результатами торгів 129 об’єктів склала 272,2 млн грн.

Термін будівництва одного об'єкту відповідно до умов конкурсної документації складає 210 календарних днів від початку робіт. На 11 об’єктах вже завершено перший етап будівельних робіт — улаштування фундаменту та інші роботи нижче відм. 0 та виконуються роботи 2-го етапу — зведення цегляних стін 1-го поверху та їх перекриття.