У Житомирі триває будівництво чотирьох гуртожитків покращеного типу, ще чотири на черзі

Ukrainian Military Pages

У Житомирі на території одного із військових містечок триває будівництво чотирьох гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців-контрактників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Кожен майбутній гуртожиток це – двоповерхова будівля блочного типу, розрахована на 120 осіб. В кожному блоці передбачений свій душ та санітарний вузол, а на кожному поверсі обладнана кухня.

– За графіком робіт, дані будівлі плануються до здачі в експлуатацію до кінця поточного року, так як термін будівництва одного гуртожитку відповідно до умов тендерної документації становить 210 календарних днів від початку робіт, – повідомив виконавець робіт на будівництві даного об’єкту Юрій Пасічний.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Хід будівництва гуртожитків для особового складу контролюють і командири військових частин, адже саме тут невдовзі будуть проживати їхні підлеглі.

Читати також:Міністерство оборони розпочало закупівлю меблів та побутової техніки для 184 нових гуртожитків

– На сьогоднішній день, вже збудовано один поверх першого гуртожитку. Другий та третій об’єкти – розпочали будувати, а для четвертого – вже викопаний котлован. Після закінчення будівництва, на території буде здійснений благоустрій: місце для автомобільного транспорту, дитячі майданчики, спортивне містечко, висаджені дерева тощо, – розповів виконуючий обов’язки командира окремого десантно-штурмового батальйону капітан Юрій Гупалюк.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача ДШВ ЗС України генерал-майор Андрій Ковальчук відзначає, що загалом на протязі поточного року, у Житомирському гарнізоні заплановано будівництво восьми таких гуртожитків покращеного типу для наших військовослужбовців.Використані джерела:
Офіційний сайт Десантно-штурмових військ Збройних Сил України