![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSjGUFvuHS7RCdrPc87lJP6edALTjiq4DVsVec1wy_-dMnoiVE19epRMKXRDMRAO0yfkk_L5ctiCCEPc4ul0SpGzBmaUhsYsPXEegZFpBuJbwLSDAdoma11icyamzDgc_Vb4C9pJgOpSw/s1600/ump578.png)
Продовжуються навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами у складі стрілецької роти окремого батальйону територіальної оборони бригади ТрО м. Київ, на Великополовецькому полігоні.
З особовим складом проведено злагодження підрозділів, відпрацьовані практичні дії в складі відділень та взводів на заняттях з тактичної підготовки у наступі та обороні.
На заняттях з вогневої підготовки на навчальних місцях організовано виконання нормативів з розбирання та збирання стрілецької зброї, особовий склад практично виконав навчальні контрольні стрільби з пістолету ПМ та автомату АК-74.
Для надання допомоги в проведенні занять з тактичної та вогневої підготовки залучалися інструктори з громадських організацій «Білі Вовки» та «ПАТРІОТ».
Читати також: Чернігівська бригада територіальної оборони приймає резервістів на збори
Використані джерела:
Бригада територіальної оборони м.Київ