На Херсонщині готуються до зборів 124-ї бригади ТрО

На Херсонщині готуються до навчальних зборів 124-ї бригади територіальної оборони

На Херсонщині пройде навчальний збір 124-ї окремої бригади територіальної оборони Херсонської області, у якому братимуть участь понад 3 тисячі військовозобов’язаних.

З метою підготовки до зборів у Херсонський обласній державній адміністрації, 25 липня, пройшла відбулась координаційна нарада за участю заступника командувача військ ОК «Південь» з територіальної оборони генерал-майора Броніслава Жуковського.

«Заходи проводитимуться з 3 по 12 вересня на території Білозерського, Олешківського, Генічеського, Іванівського та Скадовського районів. Батальйони бригади розміщуватимуться в пансіонатах і таборах відпочинку. Військовослужбовці впродовж навчальних зборів будуть залучені до патрулювання блокпостів, населених пунктів разом із військовослужбовцями Національної Гвардії України також охоронятимуть стратегічні об’єкти і адміністративні будівлі тощо», - повідомив Жуковський.

Ukrainian Military Pages

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан, якій вів нараду, проінформував, що основну частину витрат на проведення навчальних зборів бере на себе Міністерство оборони України, а також на сесії обласної ради буде виділено кошти у розмірі 1 млн грн для забезпечення транспортування на воєнні полігони і вирішення побутових потреб.

Нагадаємо, що Ukrainian Military Pages також повідомлялось про підготовку до аналогічних зборів бригади територіальної оборони на Харківщині. На бригадну структуру війська територіальної оборони перейшли цього року.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Херсонської обласній державній адміністрації