США допоможуть у розбудові навчального центру НГУ

США допоможуть у розбудові навчального центру НГУ

Вдосконалення тренувальної зони, передача сучасних приладів прицілювання, імітаційних засобів, медичного та інженерного обладнання – можлива допомога НГУ від уряду США.

Розвиток центру підготовки підрозділів оперативного призначення обговорили у Києві на робочій зустрічі представники Національної гвардії України та Офісу оборонного співробітництва Посольства США в Україні і Групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG).

Також обговорювалась можливість навчання фахівців Нацгвардії використанню психологічного обладнання двостороннього ураження людини та експертну систему біологічного зворотного зв’язку, що дасть змогу готувати військових до стресових ситуацій.

США допоможуть у розбудові навчального центру НГУ

Нагадаємо, що центр підготовки оперативних підрозділів є складовою частиною Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки, що дислокується на Київщині.

Також до складу ММБЦПП входять центр підготовки підрозділів громадської безпеки, центр підготовки до спеціальних дій та центр психологічної реабілітації.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України