понеділок, 15 квітня 2019 р.

Завершується будівництво казарм для 44 артбригади

15.04.19
Завершується будівництво казарм для 44 артбригади

На Тернопільщині на фінішну пряму вийшло будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців служби за контрактом 44-ї окремої артилерійської бригади.

Найближчим часов буде введено в експлуатацію три сучасні казарми, кожна на 125 осіб.

— Зовнішні роботи по фасаду уже практично завершено. На даний час триває облаштування в середині приміщення, внутрішні оздоблювальні роботи — сантехнічні та електромонтажні. Після цього, залишиться встановити меблі та здійснити благоустрій території, – повідомив заступник начальника управління – головний інженер Західного територіального КЕУ полковник Василь Стеців.

Завершується будівництво казарм для 44 артбригади

Казарми (по суті – гуртожитки) збудовано за типовим проектом – це двоповерхова будівля блочного типу з автономним опаленням, розрахована на 125 осіб по 5 чоловік у кімнаті, у кожному блоці душ та санітарний вузол, на поверсі обладнана кухня та пральня з автоматичними пральними машинами.

Нагадаємо, що у Теребовлі, де будують ці казарми, минулого року також завершили перебудову старої будівлі під нове житло для контрактників.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України

Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...