![Завершується будівництво казарм для 44 артбригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieQNO3ZfWKmOEYx2jwX0ApwFrpGSqNluZO2SQScmKFcpViU35ra4RrEPAX4ARvfB-Hp3E0SCPNQJ019BRuviTRIQHuCfmqbcrHd1tgNHeQObp2hKsnJOtje5PJWYQjDjDxZQPj8EcEVIU/s1600/terebovlya.png)
На Тернопільщині на фінішну пряму вийшло будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців служби за контрактом 44-ї окремої артилерійської бригади.
Найближчим часов буде введено в експлуатацію три сучасні казарми, кожна на 125 осіб.
— Зовнішні роботи по фасаду уже практично завершено. На даний час триває облаштування в середині приміщення, внутрішні оздоблювальні роботи — сантехнічні та електромонтажні. Після цього, залишиться встановити меблі та здійснити благоустрій території, – повідомив заступник начальника управління – головний інженер Західного територіального КЕУ полковник Василь Стеців.
![Завершується будівництво казарм для 44 артбригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6dRhfffGGmjcgk6hxklCiyA8rNPhhYUexQj49kIuK3oOqNhHap0wO9GOVhBQmjAoxzWzQKN5zVwJGMtRqMr9d6d5Hr01oCjGEFYLjzHG9xDJehWzkmNw3eN7Os0Yw9sjX0KDhNC-68Fk/s1600/f69eaaf474b2adbdae20ff2635f9e138fed5e432.jpg)
Казарми (по суті – гуртожитки) збудовано за типовим проектом – це двоповерхова будівля блочного типу з автономним опаленням, розрахована на 125 осіб по 5 чоловік у кімнаті, у кожному блоці душ та санітарний вузол, на поверсі обладнана кухня та пральня з автоматичними пральними машинами.
Нагадаємо, що у Теребовлі, де будують ці казарми, минулого року також завершили перебудову старої будівлі під нове житло для контрактників.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України