284 частини ЗСУ перейдуть на нову систему харчування

284 частини перейдуть на нову систему харчування у 2019-му

Ще 284 військові частини Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування у 2019 році у рамках реформування тилового забезпечення, повідомляють в Міноборони.

Перехід на нову систему харчування розпочато у 2017 році, у першу чергу здійснено перехід бойових бригад Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій, навчальних центрів та шпиталів які виконують завдання в районі проведення ООС.

На сьогодні продовольче забезпечення за новою системою здійснюється у 73 військових частинах, а це близько 60 тисяч військовослужбовців. Наказом Міністра оборони на 2019 рік передбачено переведення на нову систему ще 284 військових частин із загальною чисельністю близько 50 тисяч осіб.

Нагадаємо, що раніше заступник директора Департаменту фінансів Міноборони Сергій Винник повідомив, що до кінця 2019 року планується завершити перехід ЗСУ на нову систему продовольчого забезпечення та підкреслив, що затверджене фінансування у 3,5 млрд. гривень, дозволить розширити асортимент продуктів, урізноманітнити меню харчування та його якість.

Реформування системи продовольчого забезпечення окрім застосування каталогу також передбачає проведення капітальних ремонтів (або будівництво) їдалень та закупівлю сучасного обладнання, яке дає можливість покращити якість приготування.

Читати також:У 58-й бригаді сьогодні новосілля та нова їдальня

Посилання на повні тексти нормативних документів з питань грошового, речового, житлового та соціального забезпечення на сторінці сайту «Норми забезпечення військовослужбовців» .