Росія влаштувала чергову провокацію у Чорному морі

Росія влаштувала чергову провокацію у Чорному морі

Недарма сто років тому британська преса назвала російську ескадру «флотом божевільних» ("this fleet of lunatics") – сьогодні РФ знов провокувала нехтуючи нормами морського права.

Сьогодні, 10 липня 2019 року, Російська Федерація в черговий раз показала своє справжнє обличчя та нехтуючи нормами міжнародного морського права провокувала надзвичайну ситуацію в акваторії Чорного моря, повідомляє пресцентр ВМС ЗС України.

Не зважаючи на Прибережне Повідомлення для мореплавців щодо закриття району для проведення міжнародних навчань «Sea Breeze 2019», корабель Чорноморського флоту ВМФ РФ «Сметливый» близько 8 години ранку 10.07.2019 зайшов у закритий для мореплавства район, де проводились практичні стрільби корабельної артилерії морського угрупування міжнародної коаліції, провокуючи на небезпечну ситуацію.

Корабель Чорноморського флоту був опитаний фрегатом «Гетьман Сагайдачний» відповідно до міжнародного протоколу, але зробив вигляд, що має «проблеми» зі зв'язком.

Росія влаштувала чергову провокацію у Чорному морі

«Даний факт в є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію, як прогнозований суб'єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському регіоні», – зазначається у повідомленні пресцентру ВМСУ.


ua en