Велика Британія тренуватиме українську армію ще три роки

Велика Британія тренуватиме українську армію ще три роки

Велика Британія ще на три роки, до березня 2023 року, продовжить навчальну місію «Операція «Оrbital» для підготовки українських військовиків відповідно до стандартів НАТО.

Про це заявив Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, повідомляє пресслужба британського уряду. За словами керівника оборонного відомства Великої Британії, такий висновок було зроблено після його нещодавнього візиту на Донеччину.

Ми продовжуємо нашу навчальну місію в Україні на три роки для того, щоб ми могли навчати ще тисячі українських військових

Тренувальна місія «Операція «Оrbital» проводиться з 2015 року в рамках співпраці між оборонними відомствами України та Великої Британії. Інструктори з британської армії, більшість з яких має значний досвід участі в бойових операціях в Іраку й Афганістані, навчають військовослужбовців ЗС України діям в обороні відповідно до стандартів НАТО. За цей час, в рамках місії, навчання пройшли понад 17,5 тисяч представників Збройних Сил України.

Протягом 2019 року була здійснена підготовка штабів трьох оперативних командувань – «Захід», «Північ» та «Південь», індивідуальна підготовка чотирьох бригад Сухопутних військ, розвідувальних підрозділів, інструкторів навчальних батальйонів Міжнародного та Міжвидового центрів підготовки підрозділів, а також інструкторів навчального курсу «Бій у місті».


ua en