![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiIv88HpG8oR6zDqSawKXlSN6qj5O-D9k3Iy4Qxm0mGSOf-u-LggxvqDqjvxlDScEzT7Matb27RhmjkdpymSKZy-OtLzertfupJlICmIdHOyDMHSF5-uSDep8iInOZFdH8aHpI9_Fy568M/s1600/578.png)
Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу.
Залучались «Варта» та «Новатор» від ТОВ «Українська бронетехніка», «Дозор-Б» від Харківського конструкторського бюро з машинобудування та українсько-польський бронеавтомобіль «Oncilla-M» (модернізований «Дозор-Б») від ТОВ «НВК «ВК Система».
Варто зауважити, що досі лише два бронеавтомобілі пройшли повний цикл державних випробувань та прийняті на озброєння української армії це «Козак-2» від ПрАТ «НВО «Практика» (на озброєнні з 2017го) «Барс-8» від ПрАТ «АК «Богдан Моторс» (з 2019).
На першому етапі машини продемонстрували можливості у подоланні перешкод на випробувальному полігоні «АвтоКрАЗу». Тут, за наявною інформацією, попереду були «Новатор» та «Варта», а «Дозор-Б» та «Oncilla-M» показали гірші результати.
Другим етапом випробовувань став марш довжиною понад 500 км. за маршрутом м. Кременчук – полігон на Житомирщині. Тут, на полігоні відбувся третій етап, вході нього розробники продемонстрували можливості бронеавтомобілів у наближених до екстремальних польових природних умовах.
Також, за участі військовослужбовців Десантно-штурмових військ, відбулася практична перевірка ергономічності десантних відділень. На завершення випробувань демонструвалися вогневі можливості кожного зразка техніки: автомобілі обладнували 12,7-мм кулеметом НСВТ з 600 патронами, а екіпажу отримував по 600 набоїв до автомату АК-74.
Ніяких подробиць наразі не повідомляється.
За результатами демонстраційного показу комісія ЗС України надасть пропозиції для прийняття рішення щодо подальшого постачання на озброєння кращих із представлених зразків.
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiIhSQomEEIFiU92v-SS5t4Bro6XHGhWwIXXhczX6rORK-9hzJYS8TstJ_wh9EcslEAfudYYd7PRwwx9KSJgaJeDPCN2Z4LBVwROdb9Bl4rdt1rh4cOX54ntuEaw7Vk98MoxxRvxjGtZ88/s1600/80336347_1454990828003503_1426144509112090624_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEja7Tcypk9wwkbmO_r_AfZjkiBZIxxZygPYhy3VAs0aJWU6rbMrfvo_CifcaNJwJdRuOzWuu4Jm9ZmrjWcxzBFNhqd8J8m5tbPQQ56IValaGM8_BntRW_WDV7Gzn4kX6kMKJbog54rRum4/s1600/80803214_1454990518003534_5023894765926612992_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhb8xRaA3dIJPy7ydsDGiE2G-py-3YCR4p6Z0A8XzoCfTJy05nApHjFZdi4-Z1aLSwnYZqo1k_bfBiRcQt-HZaQH9eUhs7zbKiRMPaOUSOmI17u5V3mQitzd-pghzJ7RAm5nlPqmQoDGh8/s1600/80081323_1454990534670199_2564980741486149632_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjF5p_rR9QHVxvs22myGUMjyo_m7FCawHGZZbmeP_ChhrRd1F2EurxuK8nuFaFIm2BDOUYxSoO891TLsW4ASz30jQcsV9N4qJLJPzbSKh_xwzoHo53U43TRMWTl3Op3gN-EAkSFqIVjPvo/s1600/80658980_1454990661336853_983703765989195776_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhP5JyHWs3KX2gxBm7CGrv4X88H-QWvF4JPCTmbSViO1GlWo7GV65G2o8Jk2sUzAwyKrLT8fzTilD7Mhm8GOqY76VKE3EwJnHRh2G_yZ8SFR2As7kYEm8jJPDokzaOaykiQ5CbNNIwLR0g/s1600/80804043_1454990671336852_8779706089886187520_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilGOI_UpOLbj82g6FrQiqCtMS7Y96hZSOzDQ45NDxGHSPXehl7wkPrNWqIv_jpLSe-5ZTQ0Bm-odjaY3anhXnxjhH8sGhGk8YmKdqz1L_qRasWRla3fYmJXiSckxeCEhef2AOpI6MtIJ0/s1600/81048727_1454990541336865_4610351640807997440_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEitlrJ3uiKC_YZrrvEQuuZXM_ZPHRmHoEEWp7d-8CPsDJSbP1rAg-vahaOdXgY5oxXRm-LfZAlZSwtD_hfToBPIY8kD7733niGtQczRVuU46U9Bewj094hyphenhyphen2xkuqD6m5Jdm7m1QlcZDJgg/s1600/81211098_1454990678003518_3878320661873033216_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMn8NhyphenhyphenX0i25rFwXVMgUsiO6zQ-qIl_yK1nKmGLuJOZpk0YH4htNhgPkwGSzTMEJ8juueRqt7aEh_3G5JT07DfNtKhJcteZlV8UCzqgvOR6gPlZaiDgVeZ9MZa4lx5zWRyENUdUsvAU28/s1600/13-4.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEAB6C3j2TJMxiU0nRDJNxjjvKg1zSzCyoTFYDXNrjH7tBTnhrGePThyphenhyphenFrSHtwvAviKR722YQxqQu0jS67wcq87nldIqXnwnFxsE-IpS_RSa8tAhfAuA7WbO9m9tkfQIUG2MWhenzO5cI/s1600/14-3.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizw54DhYufWaV_TShsOT5Z7MnpMVYYroJbaYVv6qqnoDxtx0DVUCrGs9zumAr3_L_Q_esSByCwP4_M6ug7FR4DSbk1hKJ9k1hevbhSNHx_dvqn9pXszQc4y1ya8nZjxNMhCF3v47-dkNU/s1600/80551821_1454990948003491_6348246372575084544_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0TvbP6dWnmrNu8jDQ9P0LynU5P8DS37PejB9IwgXSavxA7TIP2nuXE2csBLmRyMpNYYcW4sRcpidLSQohvUhPQ1Db5DCykVuozj_D5CjlKzOkyJXRPa0ha4utTLaRJmXYS40C2_3_ZSo/s1600/16-2.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhJEVnZAmNHC9globA3LO1SSUxdC3bgVSBecKv1RBGkuRfVAwJP6loeqWbYm-4V1ikAxpQ0lHfWopDi0kXeZDYmqgZo_FiY8NpPqGG4hVlPp9ipRbTAU-DnZqEgNV0scKigE0Ch_N7mPJQ/s1600/81274264_1454990834670169_6269987137819508736_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiyhC1SqcNg_DSxUcNrX9GyjAvT5z5buCjicp-wx3UWVQowWX699b9jl7VhZsQ-3esrAEPkymvU3rQK5Wevpz6tHZ23ntS7UIUXrjesoDuETl6LJkB-nuUJ6_ZcPEX_xbVAhxjcK9zLgQ/s1600/80000124_1454990844670168_3883562291500679168_o.jpg)
![ЗСУ випробовували та обирали кращий бронеавтомобіль](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrZ2mSN9A9R5-4IF13K_sthVrnsJ9ujxs-vmSWo9uOcdq3cZghVL5ZVyRVkAOe4XyEeaHJdu7NtDG8rEt4nFvVvei0-srR3by0qbJKYLcX8nAEFaLJU25umY2JzC6AkH5n-OYWSqoU1jg/s1600/80420246_1454990961336823_1444199168645005312_o.jpg)