ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

Сухопутні війська отримають понад 40 «Новаторів»

27.12.19
Сухопутні війська отримають понад 40 бронеавтомобілей Новатор

Незабаром партія з понад 40-ка броньованих автомобілів «Новатор», вироблених ТОВ «Українська бронетехніка» на замовлення Міноборони, буде передана до Сухопутних військ.

Про це повідомляє пресслужба компанії «Українська бронетехніка».

«Новатор» – сучасна універсальна мобільна платформа, пристосована до експлуатації в умовах жорсткого бездоріжжя і температурного режиму від -40 до +50˚ за Цельсієм, здатна долати без підготовки водні перешкоди глибиною до 1,4 м і підйоми до 60%, оснащена системою нічного бачення для пересування з вимкненим світлом вночі.

На замовлення армії бронеавтомобіль «Новатор» може постачатися у вигляді командно-штабної машини, машини-носія протитанкового ракетного комплексу, транспортно-бойової машини для мінометних розрахунків, бойової машини спецпідрозділів і та багатьох інших варіантах комплектації, а також із різним рівнем броньового захисту.

«Ми вітаємо рішення Міноборони передати партію «Новаторів» на озброєння до Сухопутних військ, адже саме вони є ядром армії. В сучасних умовах ведення війни висока мобільність, функціональність і надійність бронетехніки набуває надзвичайного значення. Пишаємося бути щитом для наших захисників», – зазначив директор компанії Олександр Кузьма.

Наразі «Новатор» знаходить широке застосування в підрозділах Національної гвардії і ЗСУ, а також є лідером в своєму класі не лише в Україні, а й за кордоном.

Сухопутні війська отримають понад 40 бронеавтомобілей Новатор

Нагадаємо, що нещодавно завершилися порівняльні випробування бронеавтомобілів «Новатор», «Варта», «Дозор-Б» та «Oncilla-M», де «Новатор» показав себе з найкращого боку та впевнено здолав усі випробування.

Читати також:ЗСУ отримали партію бронемашин «Новатор»