![Сухопутні війська отримають понад 40 бронеавтомобілей Новатор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-qERPSY96bz2PJY7q7IDeHumMgIWyz0eXJ82OFWWLqyD_ejp3OYbt2sa3PQiJW-adWCZnLVezZR6P0euAhIk6WkXHXw0DdI5Ylih18lO-UuhyphenhyphenDZ2RRVJNY0f_BxC8fzLC-sOobqDGlrY/s1600/578.png)
Про це повідомляє пресслужба компанії «Українська бронетехніка».
«Новатор» – сучасна універсальна мобільна платформа, пристосована до експлуатації в умовах жорсткого бездоріжжя і температурного режиму від -40 до +50˚ за Цельсієм, здатна долати без підготовки водні перешкоди глибиною до 1,4 м і підйоми до 60%, оснащена системою нічного бачення для пересування з вимкненим світлом вночі.
На замовлення армії бронеавтомобіль «Новатор» може постачатися у вигляді командно-штабної машини, машини-носія протитанкового ракетного комплексу, транспортно-бойової машини для мінометних розрахунків, бойової машини спецпідрозділів і та багатьох інших варіантах комплектації, а також із різним рівнем броньового захисту.
«Ми вітаємо рішення Міноборони передати партію «Новаторів» на озброєння до Сухопутних військ, адже саме вони є ядром армії. В сучасних умовах ведення війни висока мобільність, функціональність і надійність бронетехніки набуває надзвичайного значення. Пишаємося бути щитом для наших захисників», – зазначив директор компанії Олександр Кузьма.
Наразі «Новатор» знаходить широке застосування в підрозділах Національної гвардії і ЗСУ, а також є лідером в своєму класі не лише в Україні, а й за кордоном.
![Сухопутні війська отримають понад 40 бронеавтомобілей Новатор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiX0EtxumjAS_UBeVX90O2hrBpigPnqDdNtemgb8kh4KdtAb5-eBrbkGKfXJEN4S9B9dhGRivjCsObBL3GyHXQZXPWjGIUrCqQkdiUdJNZMENfs8VekKjRYsgjaN79kBykReJITAStFuyQ/s1600/IMG_4690.jpg)
Нагадаємо, що нещодавно завершилися порівняльні випробування бронеавтомобілів «Новатор», «Варта», «Дозор-Б» та «Oncilla-M», де «Новатор» показав себе з найкращого боку та впевнено здолав усі випробування.
Читати також: ЗСУ отримали партію бронемашин «Новатор»