![національних випробувань бронемашин організованих Міністерством оборони України](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi738fSxEQqewoqwOcLw8Mb0_1v0AY7ICjgNSiPWW_OCNByrSAL0kW3zcqrAW7fYL4-krltI6vObLBkh-1HBcOiswK5Bk3ociUlewOhnjbPDd_XfjM3V5HY4rONvUQwhlj02_Xe3pUCrPE/s1600/578.png)
Як повідомляє пресслужба «Української бронетехніки», бронеавтомобіль «Новатор» з першої спроби впевнено пройшов всю трасу перешкод: піщану ділянку з глибиною піщаного шару 1 м; косогір з поперечним ухилом 20˚; брід глибиною 0,8 м; вертикальну стінку висотою 0,4 м; пагорб з ухилом 12%, 20% та 60% (31˚); а також залізничний насип з фрагментом залізничної колії і загальною висотою від основи насипу до верху рейок 0,9 м.
![національних випробувань бронемашин організованих Міністерством оборони України](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPJqYh9xKr8XM7Bf0Bf5S4W-9vzQEboI86V52k8bCzmImOALpHX8P8fe1nOcBBEK4mHadRc6GXg16AiSjj3X32YhlbDEQaFmGQywCKNArqwTxb3Mzo3eepVZ7b55Ivhu2IHzgItbYO1Wo/s1600/photo_2019-12-21_11-25-26.jpg)
Нагадаємо, що вчора Ukrainian Military Pages писали про результати «Варти» від «Української бронетехніки», «Дозор-Б» від ХКБМ та «Oncilla-M» від НВК «ВК Система».
Від ранку 21 грудня, під супроводом військової служби правопорядку, колона демонстраційних зразків, що складається з броньованих машин «Новатор», «Варта», «Дозор-Б» та «Oncilla», здійснює марш протяжністю 520 км до Житомирського військового полігону.
Другий етап демонстраційного показу нових і модернізованих зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних Сил України відбудеться з 23 по 26 грудня.