Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 15 січня 2020 р.

Норвегія передала ДПСУ спецобладнання на 1,5 млн грн

15.01.20
Норвегія передала ДПСУ спецобладнання на 1,5 млн грн

Норвегія передала українським прикордонникам обладнання для виявлення радіоактивних і ядерних матеріалів, дозиметрії та дезактивації на загальну суму понад 1,5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

Передача обладнання, у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги спільно з Урядом Королівства Норвегії відбулась учора у місті Лисичанськ. Під час заходу голова місії Посольства Королівства Норвегії в Україні Фредерік Артур зазначив, що важливою метою цього проекту є зміцнення потенціалу прикордонного відомства у боротьбі із незаконним переміщенням джерел іонізуючого випромінювання та ядерної контрабанди, а також наголосив, що Уряд Норвегії і надалі готовий надавати допомогу прикордонникам у всіх сферах.

Норвегія передала ДПСУ спецобладнання на 1,5 млн грн

Надані дозиметри, спектрометри, інформаційні табло та систему дезактивації будуть використовувати у контрольних пунктах в’їзду-виїзду під час перевірки людей та вантажів на наявність у них заборонених для переміщення через лінію розмежування небезпечних предметів та матеріалів, зокрема спеціальних ядерних матеріалів, радіоактивних речовин різного характеру та інших матеріалів, що можуть бути джерелами іонізуючого випромінювання.