![Інженерна бригада з Дубно відзначила першу річницю](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYAxBnhvREh47oDpqWk6BcRKgfKVbFFbd16DTOT85uZkh5uXLv5ElwWPr5N57NLCNDMZZCGYig7AtTda359uLO3iORkCtZD2mw_XzZvk3m4j0zfcBXaG_div3GYNdPkRGfAkYh9KNsv0Y/s1600/578-47.png)
Історія цієї військової частини розпочала свій відлік 2 січня 2019 року, коли кадрове управління однієї з інженерних частин було переформовано у бригаду із двома окремими дорожньо-комендантськими батальйонами, повідомляє інформагенція Міноборони України «АрміяInform».
Організаційно бригада підпорядковується Головному управлінню оперативного забезпечення, на базі якого, у рамках переведення ЗСУ на структуру НАТО, на початку лютого буде створено Командування сил підтримки Збройних Сил України.