Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 27 лютого 2020 р.

Цього року придбають 21 мобільний лазне-пральний комплекс

27.02.20
Цього року придбають 21 мобільний лазне-пральний комплекс

Упродовж 2020 року очікується надходження до війська 21 мобільного лазне-прального комплексу та планується завершити випробування мобільного лазне-прального модуля.

Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на начальник управління забезпечення технічними засобами та майном Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України полковник Віталій Вознюк (що що а назви посад у ЗСУ добре вміють вигадувати).

За його словами, мобільні лазне-пральні комплекси (МЛПК) відповідають сучасним гігієнічним і санітарним нормам та дозволяють військовим на передовій випрати, висушити, попрасувати одяг і помитися. Вони розміщені на шасі автомобіля КрАЗ з причепом, та мають два модулі: лазневий з душовою кімнатою й відділення для прання, сушіння і прасування білизни й одягу.

Нагадаємо, що МЛПК та МЛПМ виробляються ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Мобільний лазне-пральний модуль (МЛПМ) на відміну від комплексу, що складається з двох модулів на базі автомобіля з причепом, розміщений на одній автівці, має скромніші характеристики та призначений для обслуговування невеликих за чисельністю підрозділів.

Цього року придбають 21 мобільний лазне-пральний комплекс Цього року придбають 21 мобільний лазне-пральний комплекс