![Арей](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8FenzHUM7suB0Qzd_fmNLasPfEhVDSTIksPnn9E6RD3TM1L3GXQw7YVzcT-Km0araVkAglJ3zrPQegwJlHEnC-XgVZXkucLG58tuoJi_YOqjTFVPeynPDKTL1lfNW5VEwNTkIG07xoGA/s1600/578.png)
Про це повідомляє facebook-сторінка ІГ «Арей»:
“ 1. Ціна. За отриманою сьогодні ліцензію Міноборони Фінляндії – бронесталь більше аніж удвічі нижча від нинішньої ціни посередників.
На кожній тонні ПОСЕРЕДНИКИ наварювали від 4 до 5 тисяч євро. Ще раз: 4-5 тисяч євро. На кожній тонні(!). І всі 6 років війни. Важливо! Наживались не виробники бронетехніки, а посередники. Виробники змушені були купувати. Міноборони змушене було оплачувати.
2. За 6 років війни жодна тонна імпортної бронесталі не була ввезена легально. Ввозилась як зносостійка(цивільна). За брудними схемами. Часто – з підробними документами (посилання)
Віднині бронесталь ввозитиметься легально. З легальними документами. Перевізникам не треба буде труситись з фіктивними папірцями на митниці. Військпредам не треба буде сушити голову з чого зроблено машину.
3. Ми відмовились від участі у будь-яких схемах. Кілька місяців проходили перевірки в ЄС. І вони були пройдені – жорстко і конструктивно. Без принижень, без запрошень “на каву”, без надуманих приводів для “подяки”. Насправді, це багато значить, – не треба думати, що у країнах ЄС не знають що у нас тут твориться. Ми зобов’язались чітко дотримуватись європейського законодавства щодо товарів військового призначення. Наша ліцензія – на бронесталь виключно для нашої Армії. І ми її не порушимо.
4. Чому нами обрана бронесталь саме Miilux? Тому що вона нами випробувана. Вона надійна. Вона, як каже наш Микола Степанов, “еластична”. Вона не тріскається. Добре вариться, якщо чітко дотримуватись технології. І саме тому ділки фальсифікували документи під “фінську”, а ввозили металолом.
5. Так, у нас додалось ворогів. Тому що летять схеми на сотні мільйонів євро. Учасників цих схем має назвати СБУ. Ну або самі повиповзають. По нам знову будуть бити. І ми знову до цього готові.
______
p.s. При серійному виробництві наших маших бариги не отримають по 140 тисяч євро з кожної(!) машини. За такий “збиток” готові валити саму розробку машини. І ми теж до цього готові.СЛУЖИМО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!
Нагадаємо, що Інженерна група «Арей» розробляє на замовлення Міністерства оборони України важку бойову машину піхоти із посиленим рівнем захисту (ДКР, шифр «Вавілон»).
![Арей](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjDQ4jeICqrGSNKa3Jfk75N3kLJLgf58_gBgDxG4iqnWHkvhuMqz_rqoQogqbCfueKRCLPGgQBFfqtGdwe1eYSvOWgHwHesZ9geww6bWiTWRVQIFxFMW-RESnkt9kSUaklf_kbheTnoctI/s1600/87836131_2216336505341332_52332376910462976_n.jpg)