Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 13 березня 2020 р.

Україна поставила Йорданії комплектуючі ПТРК

13.03.20
Україна поставила Йорданії комплектуючі ПТРК

Наприкінці минулого року український спецекспортер ДП ДГЗІНФ «Укрінмаш» поставив чергову партію комплектуючих ПТРК виробництва КБ «Луч» для ліцензійного збирання в Йорданії.

Зокрема компанії Jadara Equipment&Defence Systems Co було за 1,6 млн дол було поставлено 80 комплектів складових частин для збирання 107-мм керованих протитанкових ракет з тандемною кумулятивною бойовою частиною РК-3К, призначених для стрільби з переносного ракетного комплексу Raptor-MV. Також цій компанії було поставлено 500 транспортно-пускових контейнерів ТПК-3 для ракет тип РК-3ОФ за 778 тисяч доларів.

Україна поставила Йорданії комплектуючі ПТРК Україна поставила Йорданії комплектуючі ПТРК

Йорданська компанія Jadara Equipment розпочала ліцензійне виробництво українських легких ПТРК типу «Корсар» від КБ у 2018 році. Прем'єра йорданського ПТРК Jadara Terminator відбулася на початку травня 2018 року на SOFEX-2018. На заході був продемонстрований власне переносний аналог ПТРК «Корсар» та бойовий модуль Twin Jadara Terminator.

Читати також:Топ країн-експортерів та імпортерів зброї в 2015-19 роках