Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

Японія отримала ще два вдосконалених Hawkeye E-2D

10.04.20
Японія отримала ще два вдосконалених Hawkeye E-2D

Компанія Northrop Grumman передала Японії ще два модернізовані палубні літаки дальнього радіолокаційного виявлення та управління (ДРЛВУ або AEW&C) E-2D Advanced Hawkeye.

Зараз у країні вже три просунуті літаки ДРЛВУ, повідомляє Naval News.

На знімках, зроблених японським авіаспотером «Seagull-jap» у березні, показано два нові літаки E-2D Advanced Hawkeye з маркуванням Повітряних сил самооборони Японії (JASDF). Літаки мають номери 473-169322 та 474-169323. За інформацією спотера, 7 березня вони приземлилися на летовищі морської піхоти «Івакуні» (岩 国 飛行 場, Iwakuni hikōjō).

Японія отримала ще два вдосконалених Hawkeye E-2D JASDF E-2D Advanced Hawkeye №№ 473 і 474. Фото: Seagull-jap / Twitter: @miejapan4

Після декількох випробувальних польотів в Івакуні літаки мають відправитися до авіабази «Місава» (三 沢 飛行 場, Misawa Hikōjō), розташованої в префектурі Аоморі на півночі Японії. Саме тут базується 601-а ескадрилья, яка має на озброєнні літаки E-2D.

Перший E-2D (б/н 471) був доставлений Northrop Grumman у березні 2019 року. Не зрозуміло, де знаходиться літак № 472 (що має бути другим у JASDF), оскільки його фото відсутні. Naval News припускає, що літак може бути за межами Японії, зокрема у Сполучених Штатах і використовується там для підготовки пілотів Сил самооборони Японії.

Японія отримала ще два вдосконалених Hawkeye E-2D


Читайте військово-морські новини на каналах Naval Pages у Telegram, Twitter, а також у Facebook