![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhN3WFdBAK9FPGMs056suW63q8AqmQNi5XuvEpXl6-ErB4HBz2jLdsTDXoo1alUOQD-AWSDAyTD26XnFWHjlKIhg6knz7eKOHphkWlWpLnu2XzD-Y2drqOX-kEANRDnb4p9CQ0Fn91_dgI/s1600/578.jpg)
Про це повідомляє одеський інформаційний портал Думская.
Ще минулої п'ятниці чергова ланка винищувачів Су-27, що базується в Одесі, поповнилася двома бортами, які прийшли з Миргорода спеціально для випробувань ракети. Вранці в район проведення навчань вилетіло кілька гелікоптерів і патрульні літаки ДПСУ Diamond DA40/42. О 10:35 в небо злетіла пара винищувачів Су-27М/УБМ.
Перший пуск РК-360МЦ «Нептун» здійснив об 11 годині. За повідомленням пресслужби Генерального штабу Збройних Сил, ракети запускалися в умовах активної радіоелектронної протидії. «Сушки» пройшли над випробувальним полігоном, супроводжували пуск і політ ракети до цілі. Приблизно через 30 хвилин винищувачі повернулися.
Перед другим стартом «Нептуна» – о 14:45, у політ пішла тільки «спарка» – Су-27УБМ. Ракету випустили о 15 годині. За попередньою інформацією, обидва пуски були вдалими – протикорабельні ракети вразили свої цілі на великій дальності.
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhepvWMGCPo0pS-ZR7qNSCkaf_rMtJTq_saBaqq-gETGyppsEeF2YLtiBnP1QnC2OKcGsFWTEzqLJqcPOsuLM9Up3L0SrFfFC3w5e66pyE1jsJzl2F0qgWVESoKNTJsLIrva5R2RU9nr90/s1600/picturepicture_15880093023614377293459_22333.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhs3BNfT0YBpd0EudYYjsTUdQRyjENgpnMVdNBR1Dl1yRvvMS59i8CaIX43uOAX7pCWldkAPgn30T7NFIQvb0U4Me-QUWTN55YTxFerqB5KpJ-_Jdv5djuV4LKjPNglRFn5260Cyok2o9I/s1600/picturepicture_158800854725238510293439_98273.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCVyZOrolS8cNRtpT34LjTb65I5fFverrlJF9nlHea8baXEWyMD4sYRakbGupI56Ojx-9Aw-HP5RzKr_5shYW0sXPxDlhqCruj8e-AzwmZ3CXmLLsWF27dZcUM3hPj13l1kL4c4ZySjVw/s1600/picturepicture_158800854770454968293440_25742.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrra3Mgchc4Q2XDQ30jj4uMULKF1vNGUKBiXKx35t_aFW1-tdQ3mQdX4YKbIGBGgIyf2iwQdKHbM-5Jz-9_0rN8wu8KA2o7_KXQZFhFS6-pHav61u2GW7o2oOXlU_bX5CsHHwSDoD3zPI/s1600/picturepicture_158800854778905969293438_49854.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgahZGSK9RsZBrjt891Mx1uYO2nzb11CxXgEYftpXIcv5darUk3alvdTcSsY9psPGr3EXJkS3htPdmqaUynRkUvSf9Y9GsueF-huFBk3hViG3qSrEbhAaQwBuWbUsWFOnur8Zt6L6flG9A/s1600/picturepicture_158800854798865987293437_8067.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8I0Yt7izJiWhEpFTdwcoJbC8Dymo_y_9gsSqOLdsWiGBBzeVLx_IfL54mWu2l5Ee2u62jUZjyN1NyLsJBCAo4OvGn74UoTAZkkP6ACOBsNAfPGZ3bW-Jb6cXlJ0niO49GE_ojPd73Clg/s1600/picturepicture_158800854854333008293441_31015.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjNPCzsv9NbwjvJY6gmNvwgv1So6UA0IFmKp2ltG1NaCtnl_itZ4GZy0NtLkpyuGeTCrR3ft9geBc8l6USLY704roRoMcB-aL-W5qxQ2NH4gvIcrspX0VeiGwVuZmVqGgJ2wa2rTtWVkiM/s1600/picturepicture_158800868739307370293450_95189.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqq9S0gSiUhoR5rxJueqzNUbjjO90XMogHxpJRVEAHwsYW38RfcKedu2GDSVdAkkVFiFnav9BcHj6dh684abD4DMRm75JXK0y0Hm4cda1dQlDkMI66oScPE0b8xi5x_0I6JYIEL2iqyC4/s1600/picturepicture_158800868752575084293445_35602.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvLuBU8rmP3tPq8gDd3rYWpM8AkxLGySXcCH6duwG-4dsJHg39MK6NyKqMTOIVfxQrG1q5eJ0jf4YPTbBe0hpB3AFKiI0VOAlWIZ5d3KJ3q97-8bEOPuKaU3kN46TjmBwReannVPiVqxk/s1600/picturepicture_158800868814145646293454_85412.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2-66AmZSHw8cDCrDwjT6DVUnnZOyr2TTMfDqd1rUoDTOtXflkPDIWvrVhWPrrO5WpFiHHByhFfb2oxkbDONytvA2kecuEC22PaKrlVW6nJIyFdwzhqyc5FOtVOIVkqrWo7ZBM7r1feOA/s1600/picturepicture_158800944644746135293460_97591.jpg)
![Випробування протикорабельної ракети під Одесою змусили добре попрацювати авіацію](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTpkn4jNkH5hILyqf4Zk2xpZGCbEqJCtjWDWP5FSjqlgcYlEhf1gf9idV9o6hdLhJbxmQ0sbdb-7fJKJMNVyDoIrDxxA_YkDW6HonbsPglkz3RuIwsWGe_HdQ5umec1KGw42uZS_rGjBc/s1600/picturepicture_158800868866824629293453_97930.jpg)
Фото Сергія Смолєнцева