Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 12 квітня 2020 р.

Військових дозволили без їх згоди переводити на нове місце служби, в тому числі з пониженням у посаді

12.04.20
Військових дозволили без їх згоди переводити на нове місце служби, в тому числі  з пониженням

Президент змінами до Положення про проходження громадянами України військової служби дозволив переводити військових в інші частини, у т.ч. з пониженням у посаді, без їх згоди.

Зокрема президентським указом №135/2020 від 10 квітня 2020 року абзац другий пункту 257 Положення викладено в новій редакції:

«Для доукомплектування Збройних Сил України в особливий період просування військовослужбовців по службі здійснюється без дотримання вимог пунктів 85, 87 цього Положення, а призначення військовослужбовців на рівнозначні та нижчі посади здійснюється без згоди військовослужбовців, за винятком випадків, визначених пунктом 112 цього Положення».

Виділеного тексту у старій редакції цього пункту не було.

Що стосується згаданих у новому тексті обмежень визначених пунктом 112, то він забороняє переміщати військовослужбовця без його згоди у таких випадках:

  • неможливість проходження військовослужбовцем військової служби у місцевості, до якої його переміщують, відповідно до висновку (постанови) військово-лікарської комісії;
  • неможливість проживання членів сім'ї військовослужбовця за станом здоров'я в місцевості, до якої його переміщують, відповідно до документів, які це підтверджують;
  • потреба у догляді за непрацездатними чи хворими батьками, дружиною (чоловіком) або особами, які виховували його з дитинства замість батьків і були визнані опікунами та мешкають окремо від сім'ї військовослужбовця, відповідно до документів, які це підтверджують.


Читати також:Міноборони переглянуло розмір і умови виплати допомоги