![Патрульний катер Старобільськ виконав бойові стрільби](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQTNzb7RhvCd96TCBajb-jCJ5pYiz9PPOp2RAoPFHNdhdcGYDVtdtNHG8Fk8iJoXJq0JbCezr6gV7bpXdQhyphenhyphenNBvIwW30b3q6e-_HMK_HtW2kMK-ZVjUCRfv7Kt8IeFJZ9tJ__4eHxJ7uE/s1600/578.webp)
Зокрема одним із них було виконання артилерійських стрільб з основного калібру катеру – автоматичної корабельної артилерійської системи М110, яка встановлена на лафет від артустановки Mk.38, що була демонтована у США перед передачею катеру Україні.
За легендою навчань екіпаж вів бій одиночного катера з кораблем умовного противника, здійснював прикриття висадки морського десанту та придушення нападу механізованого підрозділу ворога. У взаємодії з підрозділами морської авіації, екіпаж катеру також відпрацював відбиття повітряного нападу противника і вправлявся у веденні вогню по повітряним мішеням.
![Патрульний катер Старобільськ виконав бойові стрільби](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnraZSgK-yy9HS9UvaavxR6uLacRojOae_DsIoaB4-QTBvVyzrYMkxhBGoWmg6u-P4F6Y5eVAPHYh_YynGBHDPkeBILjm96ygtlFcfo-sYJ3niEm7JCFdUft7MP70-Mx90kom2UAHEA54/d/3c92fabdeceac27fc8d2b842cdc59c9e175a1a6c.jpg)
Окрім основних стрільб з артилерійської системи екіпажем було проведено низку навчань на самому катері. Зокрема, екіпаж катеру відбивав умовну атаку ворожих водолазів і диверсантів, залучивши до роботи швидкісний бортовий катер задля оперативного виявлення і знешкодження умовного противника, провів боротьбу за живучість, а також відпрацював рятувальні дії людини, що зазнала лиха.
По закінченню навчально-бойових вправ моряки отримали завдання на супроводження розвідувального корабля ВМСУ «Переяслав» (A512). Підійшовжи ближче, українські моряки виявили (і вже не вперше) російські військові кораблі в районі окупованих газових родовищ – патрульний катер ФСБ РФ «Изумруд» та ракетний катер ЧФ «Ивановец», а також російський військовий літак, який декілька разів заходив на бойовий курс над українським катером.