Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 11 червня 2020 р.

Міноборони визначило хто створюватиме боєприпасне виробництво

11.06.20
Міноборони визначило хто створюватиме боєприпасне виробництво

Як повідомлялось Ukrainian Military Pages, цьогоріч на створення виробництва боєприпасів на арсеналах Міноборони планується витратити 300 млн грн, а за умови належного фінансування запуск виробництва очікується вже цього року.

Сьогодні відомство оприлюднило наказ №177 від 27 травня, яким визначило відповідальними за організацію створення виробничих потужностей складання та ремонту боєприпасів на арсеналах (базах, складах) Головне управління з організації виробництва боєприпасів та будівництва споруд спеціального призначення спільно з Командуванням логістики ЗСУ.

Головною організацією з технічного супроводження складання та ремонту боєприпасів визначено 482-й конструкторсько-технологічний центр Командування логістики ЗСУ.

Зазначається, що зазначений наказ видано на виконання Державну цільову програму створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії, яку президент у лютому продовжив ще на три роки – до 2024 року.

Окрім вже згаданих органів управління, у документі згадується Головне управління логістики Генерального штабу, яке визначатиме потребу ЗСУ у боєприпасах, пріоритети у ДОЗ та пропозиції щодо бюджетного фінансування; Центральний науково-дослідний інститут ОВТ, якій формуватиме технічні завдання та здійснюватиме науково-технічне супроводження; а також Управління військових представництв, яке має організувати контроль якості продукції.

Нагадаємо, що за час створення боєприпасного виробництва в Україні вже встигли фактично вкрасти кілька заводів, зокрема відкрита на КНВО «Форт» лінія з виробництва пістолетних набоїв виявилась фейком із верстатами 1920 року випуску, а гроші на лінію ліній виробництва артбоєприпасів взагалі були привласнені без поставок обладнання.