Міноборони визначило хто створюватиме боєприпасне виробництво

Міноборони визначило хто створюватиме боєприпасне виробництво

Як повідомлялось Ukrainian Military Pages, цьогоріч на створення виробництва боєприпасів на арсеналах Міноборони планується витратити 300 млн грн, а за умови належного фінансування запуск виробництва очікується вже цього року.

Сьогодні відомство оприлюднило наказ №177 від 27 травня, яким визначило відповідальними за організацію створення виробничих потужностей складання та ремонту боєприпасів на арсеналах (базах, складах) Головне управління з організації виробництва боєприпасів та будівництва споруд спеціального призначення спільно з Командуванням логістики ЗСУ.

Головною організацією з технічного супроводження складання та ремонту боєприпасів визначено 482-й конструкторсько-технологічний центр Командування логістики ЗСУ.

Зазначається, що зазначений наказ видано на виконання Державну цільову програму створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії, яку президент у лютому продовжив ще на три роки – до 2024 року.

Окрім вже згаданих органів управління, у документі згадується Головне управління логістики Генерального штабу, яке визначатиме потребу ЗСУ у боєприпасах, пріоритети у ДОЗ та пропозиції щодо бюджетного фінансування; Центральний науково-дослідний інститут ОВТ, якій формуватиме технічні завдання та здійснюватиме науково-технічне супроводження; а також Управління військових представництв, яке має організувати контроль якості продукції.

Нагадаємо, що за час створення боєприпасного виробництва в Україні вже встигли фактично вкрасти кілька заводів, зокрема відкрита на КНВО «Форт» лінія з виробництва пістолетних набоїв виявилась фейком із верстатами 1920 року випуску, а гроші на лінію ліній виробництва артбоєприпасів взагалі були привласнені без поставок обладнання.