Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 30 червня 2020 р.

GM Defense постачатиме армії США надлегкі машин для піхоти

Автор: Олексій Махно
GM Defense постачатиме армії США надлегкі машин для піхоти

Компанія GM Defense, військовий підрозділ корпорації General Motors, отримала контракт вартістю $214,3 млн на поставку перших 649 надлегких машин для піхоти за програмою Infantry Squad Vehicles (ISV).

Нагадаємо, що минулого літа армія США обрала трьох підрядників за програмою ISV – GM Defense, спільні команди Oshkosh Defense і Flyer Defense та SAIC (Science Applications International Corp) і Polaris, які отримали по 1 млн дол на два прототипи. Машини з'явились у листопаді та після ряду випробувань, як бачимо перемогла пропозиція від GM Defense.

За умовами програми машини ISV мають важити не більше 5000 фунтів (2 268 кг), забезпечувати перевезення дев'яти солдатів у повному спорядженні, транспортування на зовнішній підвісці гелікоптерів UH-60 Black Hawk та поміститися всередині CH-47 Chinook.

GM Defense постачатиме армії США надлегкі машин для піхоти

Машина від GM базується на пікапі Chevrolet Colorado ZR2, оснащена 186-сильним 2,8-літровим дизелем Duramax та 6-ступеневою автоматичною коробкою передач. Конструкція включає 90% компонентів (раніше повідомлялось про 70%) заснованих на комерційних зразках (commercial-off-the-shelf), включаючи компоненти підвіски Chevrolet Performance. Довговічність і продуктивність яких було доведено у виснажливій серії гонок у пустелі, де Colorado – одна з чотирьох машин, що завершили 11 гонок поспіль (загалом серед 434 конкурентів).

GM Defense постачатиме армії США надлегкі машин для піхоти

Партнером GM Defense у виробництві машини виступає компанія Ricardo Defense.

Загалом американська армія планує придбати 2065 машин ISV.

Читати також:Northrop Grumman досягла важливих результатів у розробці ракети-вбивці російських ЗРК С-400