![Єдиний десантний корабель ВМСУ став на доковий ремонт](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiGwphtxH3Nt-ZuVuxYMZUG4sMnpUzSGzXx_MGknDrjlHSFlTmmnp4XSmXzXyx6-_OZprkN54vYDvjnJMW63K6_0IAxzr4wHkwgl1ThS9PusHXCnyTJsIc_KDKchbUrJ5YD1BsDLEtdTV4/s1600/578.webp)
Про це повідомляє Миколаїв – місто корабелів.
СДК L401 «Юрій Олефіренко» (проєкт 773) єдиний повноцінний десантний корабель ВМС України, окрім нього десанті плавзасоби флоту представлені десантним катером «Сватове» (L434), проєкту 1176 (за класифікацією НАТО Ondatra-сlass), якій у лютому цього року вийшов після п'ятирічного ремонту та двома новими катерами типу «Кентавр-ЛК» (проєкту 58503), які вже понад півтора роки проходять випробування та ще не увійшли до бойового складу.
СДК був закладений 21 квітня 1970 року на Гданській Північній верфі у Польщі (зав.№ 733/2), спущений на воду 31 грудня того ж року. У травні 1971, тоді «СДК-137», увійшов до складу 39-ї дивізії морських десантних сил, яка базувалася на Кримській ВМБ (оз. Донузлав). По розділу Чорноморського флоту ВМФ СРСР у квітні 1994 року відійшов до України.
Нагадаємо, що корабель проходив ремонт на МСЗ із серпня 2019-го по січень 2020 року, тоді мали провести ремонт головного двигуна, дизель-генераторів, електромеханічної частини, дейдвудної та гвинто-стернової системи, корпусу й зовнішньої обшивки та ін.
![Єдиний десантний корабель ВМСУ став на доковий ремонт](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEcrkBewOxYFcooYAX4G0zxPpXgak4c08u6mX8ppL_Lz7CuKbZ25lxtCHDVH23DIyKf9K_oDoJQ8eXWvjwJvLpOjEbrSRVIna24n1ear01SvLQQU_af2ZJHF9FsZzFb_l3ldw1NM-uhbI/s1600/dsc_2211.jpg)
![Єдиний десантний корабель ВМСУ став на доковий ремонт](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhS2ndBBk3UsDdTJEwjelSg0c7Lcp7DNzcJyqjaR68cYBXN0MM-9TpKiASrI0Ptm6Mf4R0ciI7RXqSZHxCaR2oudRugt54q6ufATectF4XYshdkAK7JOiaWIKZlQY366B6TItpdzm28bYQ/s1600/74643675_2874976862625691_6457982670584119173_o.jpg)
Як бачимо, плавучий док МСЗ, здатний виконувати спуск/підйом суден, перебуває в робочому стані. Наявність доку та його доступність у будь-який час для ремонту кораблів ВМСУ – стратегічний ресурс ВМС України та один з безпекових факторів функціювання флоту.
![Єдиний десантний корабель ВМСУ став на доковий ремонт](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQGahYzYdh2ZRaMbJYUj3NzKMNQbGgN2DswOIbidXj5c944jYnIqDqLvFgT5RFS_56JeI_0YFIZ1Loakqub1nqmFSSlpM94P4G44-eTnFOJfkYFbb2wlHMySAVCwIw3ZHUPZsiepwJsFA/s1600/106205176_2874978039292240_3886597306342834230_o.jpg)
У першу чергу йдеться про забезпечення термінової постановки корабля у док у разі необхідності та незважаючи на будь-які інші обставини. Натомість приватні підприємства з власними плавдоками, що також беруть участь в ремонті державних плавзасобів на умовах тендерів, не можуть гарантувати безумовне виконання цього завдання, спираючись, в першу чергу, на власну комерційну доцільність. ВМСУ потребують власної ремонтної бази і МСЗ задовольняє цим вимогам.
Плавучий док Миколаївського суднобудівного заводу має наступні характеристики:Довжина стапель-палуби, м – 139.50
Ширина проміж колонами, м – 24.60
Вантажопідйомність, т – 7000
Читати також: | Французи обрали «Нібулон» для будівництва патрульних катерів |