Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 21 червня 2020 р.

Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

21.06.20
Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

Україна імпортує з Туреччини пістолетні набої калібру 9х19 мм, хоча, ще два роки тому придбала за кордоном лінію з їх виробництва за $1,7 млн, але справа в тому, що ця лінія виявилась... фейком, хоча й коштувала реальних грошей.

Зокрема, в грудні 2019 року український спецекспортер – Державна компанія «Укрспецекспорт» придбала у турецької компанії Turaç Dış Ticaret Ltd. Şti понад 1 мільйон пістолетних набоїв калібру 9х19 мм за 237 тисяч доларів, gро що свідчать декларації експортно/імпортних операцій оприлюднені відповідними онлайн сервісами.

Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

Варто зазначити, що в грудні 2018 року, в присутності міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» МВС України, запустили лінію з виробництва набоїв калібрів 9х18-мм Makarov та 9х19-мм Luger. Проте вже цього року виявилось, що це виробництво фейк, а замість сучасної виробничої лінії, було придбано застаріле, технологічно несправне та невідповідне умовам контракту обладнання, причому більшість із завезених верстатів були виготовлені ще 1920-х роках!

Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

Читати також:300 млн на свій патронний завод витратить Міноборони, а ми порахували вже «збудовані» заводи