Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

Україна імпортує з Туреччини пістолетні набої калібру 9х19 мм, хоча, ще два роки тому придбала за кордоном лінію з їх виробництва за $1,7 млн, але справа в тому, що ця лінія виявилась... фейком, хоча й коштувала реальних грошей.

Зокрема, в грудні 2019 року український спецекспортер – Державна компанія «Укрспецекспорт» придбала у турецької компанії Turaç Dış Ticaret Ltd. Şti понад 1 мільйон пістолетних набоїв калібру 9х19 мм за 237 тисяч доларів, gро що свідчать декларації експортно/імпортних операцій оприлюднені відповідними онлайн сервісами.

Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

Варто зазначити, що в грудні 2018 року, в присутності міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» МВС України, запустили лінію з виробництва набоїв калібрів 9х18-мм Makarov та 9х19-мм Luger. Проте вже цього року виявилось, що це виробництво фейк, а замість сучасної виробничої лінії, було придбано застаріле, технологічно несправне та невідповідне умовам контракту обладнання, причому більшість із завезених верстатів були виготовлені ще 1920-х роках!

Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС Україна імпортує набої які мав виробляти фейковий завод МВС

Читати також:300 млн на свій патронний завод витратить Міноборони, а ми порахували вже «збудовані» заводи