Велика Британія передала прикордонникам 10 квадрокоптерів

Велика Британія передала прикордонникам 10 квадрокоптерів

Десять нових квадрокоптерів DJI Mavic 2 різних модифікацій, загальною вартістю понад 1,2 млн. гривень, відправляються на охорону українського державного кордону.

Сучасна техніка, яка дозволяє вдень та вночі ефективно моніторити кордон з повітря, отримана в рамках двостороннього співробітництва між Адміністрацією Держприкордонслужби та Посольством Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Британська сторона також забезпечить навчання персоналу Держприкордонслужби ефективно використовувати отриману техніку.

Нові дрони відправляються на ділянку Західного регіонального управління. Саме там прикордонники - оператори безпілотників – будуть навчатися експлуатувати сучасну техніку та, в подальшому, контролювати з повітря ту чи іншу ділянку держрубежу.

Безпілотники можуть вести запис у форматі 4К з висоти до 6 кілометрів. Усе, що «бачить» дрон, оператор бачить на контрольному моніторі.

ТТХ квадрокоптера DJI Mavic 2 Enterprise Dual


Максимальна швидкість набору висоти: 5 м/с
Максимальна швидкість, км/год: 72
Час польоту: 31 хвилин
Камери: термальна камера M2ED, оптична камера M2ED, камера M2E MP4, MOV
Підтримка карт пам'яті: MicroSD до 128 Гб
Тип керування, кількість каналів: пульт ДУ (4 канали), програма для смартфонів
Максимальний радіус дії дистанційного керування: 5000 метрів
Діапазон робочих частот: 2400-2483 ГГц
Діапазон робочих температур: -10˚..+40˚
Живлення моделі: акумулятор 3850 мАч
Час до повного зарядження: 135 хвилин
Розмір дрона: 322х242х140 мм

Велика Британія передала прикордонникам 10 квадрокоптерів Велика Британія передала прикордонникам 10 квадрокоптерів Велика Британія передала прикордонникам 10 квадрокоптерів Велика Британія передала прикордонникам 10 квадрокоптерів Велика Британія передала прикордонникам 10 квадрокоптерів

Читати також:Прикордонники отримали 60 китайських безпілотниківНагадаємо, що з 13 по 16 жовтня 2020 року в Києві має відбутися наступна XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2020».

Ukrainian Military Pages запрошує вітчизняні компанії на свої сторінки – розмістимо на безоплатній основі Ваші анонси та пресрелізи

наш e-mail: ukrmilitarypages@gmail.com