Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 7 липня 2020 р.

США погодили продаж Аргентині БТРів M1126 Stryker

07.07.20 | Олексій Махно
США погодили продаж Аргентині БТРів M1126 Stryker

Державний департамент США погодив продаж Аргентині 27 бронетранспортерів M1126 Stryker і пов'язаного з ними озброєння та обладнання орієнтовною вартістю 100 млн доларів.

Про це 6 липня повідомило Агентство Міноборони США з питань співробітництва в галузі безпеки (DSCA), яке поінформувало Конгрес про такий можливий продаж.

Повідомляється, що Уряд Аргентини звертався з проханням придбати двадцять сім бойових машин M1126 Stryker, з кулеметами M2 Flex .50 Cal та супутнім обладнанням. Схвалений запит включає послуги з технічного та логістичного забезпечення від Уряду США і підрядника.

Основним підрядником буде General Dynamics Land Systems, Anniston, AL. Реалізація можливого контракту також вимагатиме тимчасового направлення в Аргентину двох американських представників для підтримки програми.

Читати також:Україна відмовилася від американських БТР StrykerНагадаємо, що з 13 по 16 жовтня 2020 року в Києві має відбутися наступна XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2020».

Ukrainian Military Pages запрошує вітчизняні компанії на свої сторінки – розмістимо на безоплатній основі Ваші анонси та пресрелізи

наш e-mail: ukrmilitarypages@gmail.com