Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 21 липня 2020 р.

Росія показала перше офіційне фото нової САУ «Мальва»

21.07.20
Росія показала фото нової САУ Мальва

У російських ЗМІ з'явилося фото нової самохідної установки «Мальва» на колісному шасі. Знімок надало ЦНДІ «Буревісник», що здійснює розробку в рамках ДКР «Набросок».

Перше зображення (малюнок) САУ 2С43 «Мальва» з'явилось у середині жовтня минулого року. Тоді ж була озвучена перша інформація. Зокрема те, що в якості вогневого компонента на САУ «Мальва» використовується 152-мм гармата 2А64, яка використовується в САУ «Мста-С». Можливий варіант установки модернізованої версії цієї гармати, але дані відсутні через секретність розробки. Також розробник поки не розголошує характеристики нового комплексу.

Росія показала фото нової САУ Мальва

У ролі шасі «Мальви» виступає всюдихід БАЗ-6010-027 з колісною формулою 8х8 виробництва Брянського автомобільного заводу (БАЗ), а не білоруський тягач МЗКТ (Мінський завод колісних тягачів), традиційно використовуваний в російській армії в якості платформи для розміщення різного озброєння. Заявляється, що використання в якості шасі російського всюдихода, який має високу прохідність і надійність, дозволить російської армії позбутися іноземних комплектуючих в бойовій техніці, що значно спрощує експлуатацію.

Росія показала фото нової САУ Мальва

Раніше повідомлялося, що у рамках ДКР «Набросок» розробляється відразу кілька зразків озброєння, зокрема 120-мм САУ «Флокс» на шасі Урал-ВВ, 120-мм «арктична» САУ «Магнолія» на шасі дволанкового тягача ДТ-30МП і 82-мм міномет «Дрок» на шасі «Тайфун-ВДВ».

120-мм самохідна артилерійська установка 2С40 Флокс 120-мм самохідна артилерійська установка 2С40 «Флокс»

120-мм самохідна артилерійська установка Магнолія 120-мм самохідна артилерійська установка «Магнолія»

82-мм самохідний міномет 2С41 Дрок 82-мм самохідний міномет 2С41 «Дрок»

Читати також:Дослідний зразок російської 152-мм САУ 2С35-1 «Коаліція-СВ» на колісному шасі


Нагадаємо, що з 27 по 30 квітня 2021 року в Києві має відбутися наступна XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека».

Ukrainian Military Pages запрошує вітчизняні компанії на свої сторінки – розмістимо на безоплатній основі Ваші анонси та пресрелізи

наш e-mail: ukrmilitarypages@gmail.com