Українські військові традиційно їдуть на Combined Resolve

ЗСУ візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV

Підрозділи від 28-ї механізованої бригади, Міжнародного центру миротворчості та безпеки та Сил спеціальних операцій ЗС України візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV.

Міжнародні навчання Combined Resolve XIV відбуватимуться у вересні цього року на навчальних полігонах «Хохенфельс» та «Графенвер» Командування підготовки 7-ї Армії США, що дислокується на території Федеративної Республіки Німеччина.

Також, серед учасників цьогорічних маневрів підрозділи від збройних сил Італії, Литви, Північної Македонії, Румунії, Словенії, Сполучених Штатів Америки та Франції. Загалом – близько 3500 військовослужбовців Альянсу та партнерів.

Багатонаціональні навчання Combined Resolvе проводяться Командуванням ЗС США у Європі двічі на рік у період проведення ротації частин американської армії. Цього разу оцінюється готовність бойової групи 2-ї бронетанкової бригади 3-ї піхотної дивізії. До маневрів залучаються війська союзників та країн-партнерів.

ЗСУ візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV

У попередніх маневрах Combined Resolve, брали участь рота 93-ї механізованої бригади (серпень 2019 року), рота 24-ї механізованої бригади та підрозділ Сил спеціальних операцій (навесні 2019-го), у 2018-му рота – 79-ї десантно-штурмової бригади і танковий взвод 14-ї механізованої бригади на танках Т-84, якій також брав участь у Combined Resolve VIII в 2017 році разом із ротою 28-ї механізованої бригади.

Нагадаємо, що під час навчань Saber Junction-2018 рота українських десантників захопила польовий штаб батальйону 173-ї десантної бригади США і групу італійських спецпризначенців.

ЗСУ візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV