Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 27 серпня 2020 р.

Українські військові традиційно їдуть на Combined Resolve

27.08.20
ЗСУ візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV

Підрозділи від 28-ї механізованої бригади, Міжнародного центру миротворчості та безпеки та Сил спеціальних операцій ЗС України візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV.

Міжнародні навчання Combined Resolve XIV відбуватимуться у вересні цього року на навчальних полігонах «Хохенфельс» та «Графенвер» Командування підготовки 7-ї Армії США, що дислокується на території Федеративної Республіки Німеччина.

Також, серед учасників цьогорічних маневрів підрозділи від збройних сил Італії, Литви, Північної Македонії, Румунії, Словенії, Сполучених Штатів Америки та Франції. Загалом – близько 3500 військовослужбовців Альянсу та партнерів.

Багатонаціональні навчання Combined Resolvе проводяться Командуванням ЗС США у Європі двічі на рік у період проведення ротації частин американської армії. Цього разу оцінюється готовність бойової групи 2-ї бронетанкової бригади 3-ї піхотної дивізії. До маневрів залучаються війська союзників та країн-партнерів.

ЗСУ візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV

У попередніх маневрах Combined Resolve, брали участь рота 93-ї механізованої бригади (серпень 2019 року), рота 24-ї механізованої бригади та підрозділ Сил спеціальних операцій (навесні 2019-го), у 2018-му рота – 79-ї десантно-штурмової бригади і танковий взвод 14-ї механізованої бригади на танках Т-84, якій також брав участь у Combined Resolve VIII в 2017 році разом із ротою 28-ї механізованої бригади.

Нагадаємо, що під час навчань Saber Junction-2018 рота українських десантників захопила польовий штаб батальйону 173-ї десантної бригади США і групу італійських спецпризначенців.

ЗСУ візьмуть участь у навчаннях Combined Resolve XIV