Військовим медикам так і не змогли встановити доплату за боротьбу з коронавірусом, але без грошей їх не залишать

Військовим медикам так і не змогли встановити доплату за боротьбу з коронавірусом, але їм заплатять премію

Військовим медикам, попри обіцянки Міноборони, так і не змогли встановити 300% доплату за боротьбу з коронавірусом, яку платять їх цивільним колегам, проте в Міністерстві знайшли вихід – їх щомісячно заохочуватимуть грошовою премією.

За словами міністра оборони Андрія Тарана, через певні прогалини у нормативній базі, військовим медикам не була передбачена додаткова доплата у розмірі до 300% заробітної плати, яка, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, нараховується цивільним працівникам закладів охорони здоров’я Міністерства оборони України за участь у заходах пов'язаних з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, повідомляє АрміяInform.

Щоб усунути цю несправедливість, прийнято рішення виплачувати військовим медикам грошові премії, згідно з Дисциплінарним статутом ЗСУ, у тому числі із фонду Міністра оборони України. Дані виплати нараховуватимуться за період від 2 червня 2020 року. Тобто, усі наші бійці в білих халатах, які перебувають на передовій боротьби з епідемією, отримають премії ще від червня цього року. Так само вони виплачуватимуться і в подальшому, у період дії карантинних заходів, встановлених урядом,

Перші виплати премій за цим рішенням міністра мають відбутися в листопаді. Виплату будуть здійснювати за місцем перебування військовослужбовців на грошовому забезпеченні. У наказі обов’язково зазначатимуть кількість діб, фактичний час виконання завдання та розмір премії.

Підставою для заохочення військовослужбовців є довідка від закладу охорони здоров’я з інформацією щодо поденного обліку фактичного часу виконання робіт з лікування хворих на COVID-19 та віднесення особи до відповідної категорії.