![Телекарт-Прилад ознайомив віцепрем'єра із розробкою екіпірування солдата майбутнього](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjx3ZoBLs-4LpVOmhgs2eOMx0HGVKA7964FUjy1XVbQDUnzqcTO95Ay0I0h-Zvdha5Af86vH7AyCDZIp3rivaXh8PUEpA8K_1y__7gO6_l3nGnibjxPltkJbeQwPO7TxkiyhOyeydXgnA/s0/578.webp)
Гості були ознайомлені з основними зразками продукції та існуючими технологічними можливостями підприємства. Варто зауважити, що саме «Телекарт-Прилад» виробляє командний пункт протикорабельного ракетного комплексу «Нептун», що нещодавно прийнятий на озброєння Збройних Сил України. Також підприємство модернізує пункти управління авіацією та командно-штабні машини всіх рівнів.
Урядовій делегації, серед членів якої були й представники Міноборони, було презентовано пункти управління, елементи автоматизованої системи управління військами, засоби зв’язку, а також окремі складові екіпірування «солдата майбутнього», що перебуває у розробці.
Нараз концепція перспективного екіпірування поєднує в собі систему управління зброєю та систему управління боєм (Battle management system). Ключовим елементом є спеціальні окуляри, завдяки яким солдат має можливість побачити розташування своїх військ та противника, а також здійснити наведення зброї на ціль. При цьому, він може перемикатися між загальною картиною операції (common operation picture) та управлінням вогнем зброєю. Кожна мітка в окулярах ідентифікована, тобто має позначення – хто/що це і яка до нього відстань...