Укрспецекспорт побудує завод для ремонту бронетехніки у Південній Азії

Укрспецекспорт побудує завод для ремонту бронетехніки у Південній Азії

Держкомпанія «Укрспецекспорт» уклала контракт з Міністерством оборони однієї з країн Південної Азії, що передбачає створення універсального заводу з капремонту різної легкоброньованої техніки, а також виробництва запасних частин.

Термін реалізації контракту – три роки. Універсальний завод представлятиме собою стаціонарний промисловий об‘єкт, який буде розміщено у повністю автономному комплексі будівель, розташованих на окремій території, повідомляє пресслужба компанії.

Контрактом передбачається повний спектр послуг від розробки документації для будівництва та повного і всеосяжного оснащення заводу сучасним технологічним обладнанням, інструментом та пристосуваннями виробництва передових світових компаній, включаючи його монтаж, до запуску виробництва та підготовки персоналу для виконання капітального ремонту.

Укрспецекспорт побудує завод для ремонту бронетехніки у Південній Азії

Створений універсальний завод дозволить замовнику

  • виконувати високоякісний капітальний ремонт легкої броньованої техніки різних типів;
  • виготовляти широку номенклатуру запасних частин до легкої броньованої техніки різних типів у кількостях, достатніх для задоволення як власних потреб заводу для проведення капітальних ремонтів, а також для поставки таких запасних частин іншим військовим частинам армії країни;
  • виконувати роботи з модернізації легкої броньованої техніки, що знаходиться на озброєнні, з метою покращення її бойових та експлуатаційних характеристик.

Зазначимо, що до країн Південної Азії відносяться: Афганістан, Бангладеш, Бутан, Індія, Мальдіви, Непал, Пакистан та Шрі-Ланка.

Нагадаємо також, що на початку 2019 року ДК «Укрспецекспорт» поставила до М'янми, що у Південносхідній Азії, комплект технічної документації для технологічного проекту складального виробництва легкоброньованої техніки (BTR-4U, 2S1U) та середніх танків MMT-40.