![Волинські та Львівські прикордонники отримали нову техніку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWwiihR7nGf8J0d-kOK5O3_YP29XGn1wrb6vLtvU4bQXHCgGfbYA2t88vqOAmStBnmcRY9FZB63wnhziTER53cc3pWVCCYuJ9llBwwPQYeQmfDX6NFGERrl2JGJK8p8OBTBMty6vXdCAM/s0/578.jpg)
Так, учора, напередодні Дня захисника України, військовослужбовці 7-й прикордонний Карпатський загін (військова частина 2144), отримали ключі від двох мобільних тепловізійних комплекси на базі спецавтобусів TORSUS PRAETORIAN та 6 патрульних автомобілів на базі Renault Duster, які було отримано 17 вересня.
Цю техніку Львівський прикордонний загін закупив у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» за проектом «Удосконалення системи спостереження на українсько-польському кордонні (Південний сектор) (РВU1/0205/16).
![Волинські та Львівські прикордонники отримали нову техніку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOl4-6t0vWrqcviaHa84FubfqJm0uFllIkuZZ5Al8affoOQl_IiAKgeg8uAJY7rp3LVsLjYSVpvVDTW7b1nPOVI90GVJZxmk8HbqVDl_di30asFOzg1HlOEALu16PeuG-GSXikVjmCyZc/s1600/5.jpeg)
Нагадаємо, що Львівський загін вже отримував щонайменше 4 мобільні тепловізійні комплекси.
Трохи раніше, за проєктом «Удосконалення системи спостереження на українсько-польському кордоні», 2 мобільні тепловізійні комплекси на базі TORSUS PRAETORIAN отримав 6-й прикордонний Волинський загін (військова частина 9971).
Днями у Луцькому загоні завершився спеціальний курс, який протягом кількох днів провели представники постачальника щодо правильного та ефективного використання техніки. Оператори удосконалювали навички по розгортанню комплексу та роботі з програмним забезпеченням. Крім того, фахівці розглянули з прикордонниками різні технічні питання, які виникали у правоохоронців в ході практичної експлуатації тепловізійного комплексу.
![Волинські та Львівські прикордонники отримали нову техніку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgl8wTuYHmG4Zwvl1oAo4-QXOM5DWOEuLE0pOr3InMWkgQK3ajysK1NVtVaysoEtZEWmUzwUuJtDgZUXx63l6K0cO2pdEZ0qdka2BNBsDvaI7nZhARUpOwU9xLgoxyTpl1TAiTi1EESCBU/s1600/6.jpg)
Мобільний тепловізійний комплекс оснащується мультисенсорною оптичною системою Senso Thermal Middle Range на підйомній телескопічній щоглі (висота підйому 5,2 м), що включає камеру видимого спектру та тепловізійну камеру, а також систему периметрального відеоспостереження у складі чотирьох відеокамер Geovision GV-EBD4711.
![Волинські та Львівські прикордонники отримали нову техніку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj41oaZIL3Z8eHm08KZaZK2UnyyB7J8A3-Bi7TpZ0GZaxZwalKSNn_yQjsciRwSMNmJvfmfupEyN6fE5Y6x1ESssp13qnp7XiN6KfGG9vHiH21ktH8CKggB2CxrRaEiD4_4STpzZDoIkxk/s1600/77.jpg)