Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Житомирський завод передав ЗСУ партію відновлених БМП-2

Житомирський завод передав ЗСУ партію відновлених  БМП-2

Житомирський бронетанковий завод напередодні Дня захисника України передав Міноборони чергову партію БМП-2, які пройшли регламентний ремонт в рамках держоборонзамовлення.

«Ми не лише відремонтували, а й модернізували ці БМП-2 за рахунок новітніх засобів навігації, оптичних приладів та прицілів, що дало змогу продовжити та покращити ресурсні показники бойових машин, – повідомив директор ЖБТЗ Олексій Жуковець.

Також на заводі нагадали, що цього місяця до них прибули 26 БМП-1АК,які ДК «Укрспецекспорт» через суд вилучив у польської компанії Wtórplast S.A.0, яка загалом мала поставити українській армії 93 БМП щке два роки тому.

Наразі на ЖБТЗ проводять процес дефектації цих БМП, бо забирали їх в поляків у стані «як було», до того ж довелось вишукувати сховані від судових виконавців запасні частини та ЗіП. Заводу поставлене завдання якнайшвидше підготувати бойові машини до передачі військовим.

Попередня партія, що складала біля десятка БМП-2, була передана ЗСУ у серпні цього року.