Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Житомирський завод передав ЗСУ партію відновлених БМП-2

Житомирський завод передав ЗСУ партію відновлених  БМП-2

Житомирський бронетанковий завод напередодні Дня захисника України передав Міноборони чергову партію БМП-2, які пройшли регламентний ремонт в рамках держоборонзамовлення.

«Ми не лише відремонтували, а й модернізували ці БМП-2 за рахунок новітніх засобів навігації, оптичних приладів та прицілів, що дало змогу продовжити та покращити ресурсні показники бойових машин, – повідомив директор ЖБТЗ Олексій Жуковець.

Також на заводі нагадали, що цього місяця до них прибули 26 БМП-1АК,які ДК «Укрспецекспорт» через суд вилучив у польської компанії Wtórplast S.A.0, яка загалом мала поставити українській армії 93 БМП щке два роки тому.

Наразі на ЖБТЗ проводять процес дефектації цих БМП, бо забирали їх в поляків у стані «як було», до того ж довелось вишукувати сховані від судових виконавців запасні частини та ЗіП. Заводу поставлене завдання якнайшвидше підготувати бойові машини до передачі військовим.

Попередня партія, що складала біля десятка БМП-2, була передана ЗСУ у серпні цього року.