Мінoборони закликає громадськість долучитися до контролю за якістю харчування військових

харчування Міністерством оборони

На цьому наголосив заступник міністра оборони України Ігор Халімон під час брифінгу щодо забезпечення харчуванням військовослужбовців Збройних Сил України.

— Відгуки активістів, волонтерів та небайдужих громадян для нас є дуже важливими, тому що ми отримуємо зворотний зв’язок від людей, які дотичні до Збройних Сил, цікавляться діяльністю, у яких болить душа за Українське військо, – наголосив Ігор Халімон.

Він також поінформував, що в оборонному відомстві налагоджуються канали зворотного зв’язку для отримання відгуків від фактичних споживачів, військовослужбовців. Водночас важливим складовим елементом реформи у Міністерстві оборони є залучення громадськості до цього процесу.

— У нас є кілька ініціатив, серед яких і запровадження спеціалізованого каналу у соціальних мережах для зворотного зв’язку щодо харчування у військових частинах. Є також бачення щодо залучення активістів до контролю якості за харчуванням, можливо, наприклад, у вигляді наглядової ради, – додав заступник міністра оборони.

Ігор Халімон відзначив, що оборонне відомство та Збройні Сили будуть вдячні за будь-яку допомогу у зазначеному питанні.

Нагадаємо, що вчора ми писали проте як зміниться система харчування в Збройних Силах України з 1 січня 2021 року.