Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 16 листопада 2020 р.

Американці дозволили ВМСУ модернізувати «Айленди»

Американці дозволили ВМСУ модернізувати Айленди

Військово-Морські Сили України отримали від США всі необхідні дозволи на модернізацію катерів типу Island та вже розробили оперативно-тактичні вимоги, які затверджені заступником начальника Генерального штабу ЗС України.

Також вже розроблено проєкт технічного завдання, яке перебуває на затверджені у заступника міністра оборони. Очікується, що найближчими днями воно буде підписане. Після чого розпочнеться розробка технічного проєкту модернізації. Про це повідомив начальник управління кораблебудування Командування ВМСУ капіта 1 рангу Василь Радчук.

Модернізація відбуватиметься силами вітчизняних підприємств. Катери отримають артилерійські системи, що є у розпорядженні ВМСУ, системи виявлення та цілевказання, а також додаткове озброєння та системи пасивного захисту.

Нагадаємо, що вчора одеське видання «Думская» з посиланням на джерело в Командуванні ВМСУ повідомило, що згідно прийнятого рішення, катери оснастять радянськими 30-мм шестиствольними артустановками АК-306 і модернізованими 400-мм торпедами СЕТ-72.

Докладно про системи, що можуть встановити на «Айленди» читайте тут

Читати також:Наступні «Айленди» будуть з американським озброєнням