![ЗСУ отримали шість композитних автоцистерн АЦПВ-6](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgycYN-w4WNrUhBo5mg12fq_67TBnerY0LKthlFrKtMjdt8fhyea33eKpqW-AsYXBX7LwcO1EENhowriHKaXB67niCrzeYg9YlcsJy05dMEtW3o5to69REfdXv2s16TpivtaiPd0nLcpA8/s0/578.jpg)
Про надходження техніки під час брифінгу повідомив заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України полковник Дмитро Наумчик.
За його словами, згідно з державним оборонним замовленням, торік у війська вже було поставлено 6 таких автоцистерн. Нагадаємо, що про поставку п'яти з них Ukrainian Military Pages повідомлялось – державний контракт було укладено 15 жовтня 2019 року з ТОВ «ВК «Автотранспортник». Машини було поставлено до кінця 2019 року, що підтверджено звітом.
Нагадаємо, що узагальнену інформацію про всі закупівлі ЗС України можна знайти тут, а в розрізі окремих контрактів та надходження партій – на цій сторінці.
АЦПВ-6 – це автомобільна цистерна ємністю 6 м3 для перевезення питної води на шасі автомобіля МАЗ-5434. Резервуар виготовлено з композитного матеріалу, що відповідає критеріям медичної безпеки. Три шари з різних матеріалів забезпечують виробу високі споживчі характеристики. Автоцистерна обладнана системою підігріву води в зимовий період і розрахована на експлуатацію в широкому діапазоні температур від - 45ºС до +40ºС.
![АЦПВ-6](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgd3l2h6ccZdW4kPV-0_9ykSnbk4Hvj3wkcxUb8PJSerSQ18KlXCGSVNIRMcS7ib-UwRg6NPFDWSLesh0fW3Xw7Mf8dH7NpdYV6FUQ0xox9hPOtw46xmLMAbfixeI5mE-Dr_tu2U6a7opI/s1600/181116_Avtotransportnik_3.jpg)
Автоцистерну розроблено фастівською компанією «Виробничий комплекс «Автотранспортник» спільно з київською фірмою «Компанія ТІТАЛ». На випробування в ЗСУ машина надійшла у 2018 році. Наказом Міноборони від 13 листопада 2019 року № 586 була допущена до експлуатації в Збройних Силах України на особливий період.
Також відомо, що принаймні одна цистерна була придбана Національною гвардією.