Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 20 грудня 2020 р.

МО РФ замовило десять паливозаправників Ил-78М-90А

опис фото

Міністерство оборони РФ підписало контракт на виробництво і поставку десяти літаків-паливозаправників Ил-78М-90А. Літаки виготовлятиме Ульяновський завод «Авиастар-СП», що входить у дивізіон транспортної авіації Об'єднаної авіабудівної корпорації.

«Новий паливозаправник створений на базі військово-транспортного літака Ил-76МД-90А. Вдосконалений літак оснащений чотирма двигунами нового покоління ПС-90А-76 виробництва «ОДК-Пермские моторы». На паливозаправнику повністю оновлений пілотажно-навігаційний комплекс, а також реалізована «скляна кабіна», яка дозволяє знизити навантаження на екіпаж і підвищити безпеку польотів», – повідомляють у корпорації «Ростех».

Ил-78М-90А дозволить здійснювати одночасну заправку двох літаків фронтової авіації, а з хвостового агрегату можлива заправка літаків дальньої та спеціальної авіації. При використанні Ил-78М-90А на землі можлива одночасна заправка чотирьох літаків. За необхідності паливозаправник конвертується і може бути використаний в якості вантажного літака.