Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

Бутусов через суд вимагатиме вибачень від Міноборони

міністр оборони Андрій Таран

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що подаватиме до суду після нанесення йому образи пресслужбою Міністерства оборони, вимагатиме офіційних вибачень і видалення образ.

«Міністр оборони Андрій Таран збрехав про проведення зі мною співбесіди, збрехав про причини відмови в наданні мені посади – замість цього мені нахамили на сайті МО. Буду змушений подавати до суду на Міноборони і вимагати офіційних вибачень і видалення образ на мою адресу, прошу допомоги правозахисників», – написав він у Facebook.

Нагадаємо, що вчора на офіційній сторінці Міністерства оборони України у Facebook, у продовження історії з ініційованим самим Міністерством оборони працевлаштуванням Юрія Бутусова на роботу у військове відомство, пресслужба МО назвала Юрія Бутусова автором чудесних «програм», в яких поради космічного масштабу межують з космічного масштабу некомпетентністю, та людиною з «комплексом Наполеона».