Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 25 грудня 2020 р.

ЗСУ повернуть до строю не менше 16 гелікоптерів Мі-24

ЗСУ повернуть до строю не менше 16 гелікоптерів Мі-24

Наступного року Збройні Сили України зможуть підняти в повітря щонайменше чотири ланки бойових гелікоптерів Мі-24 армійської авіації Сухопутних військ, які зараз прикуті до землі через вичерпання ресурсу лопатей несучого гвинта.

Таке завдання визначив Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України Володимир Зеленський Збройним Силам України на 2021 рік.

— Успішно проведені на «Мотор Січ» льотні випробування лопатей українського виробництва для вертольотів Мі-24 надають впевненості, що це завдання повинно бути виконане, – зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак. — Ми отримали нові можливості для армійської авіації, що дозволять відновити до кінця року шістнадцять, а можливо й більше бойових вертольотів

Нагадаємо, що вчора віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості повідомив, що Україна увійшла в п’ятірку держав світу, які виготовляють лопаті для важких вертольотів – на льотно-випробувальному комплексі ПАТ «Мотор Січ» вперше піднялися у повітря гелікоптери Ми-8 та Ми-24 оснащені українськими лопатями.

фото: О. Бобовніков / facebook