![Нова емблема 59-ї бригади – фантазія вичерпалася](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2lIf5n1xLau9T5tkzdpDowhWmEl6yusRQDsgqEhpVgrbWYsz50ElMD3WYuvcgqkQlM_qFJKv-BsAvW3bXKaurlQzxM9cDvlU6xLrLtE-lAogWUWlFxJY6yzdoV-yNitc8Lf1PwwPKUM8/s0/578.jpg)
Пресслужба 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка оприлюднила нову нарукавну емблему, яка демонструє хіба що закінчення фантазії у розробників символіки.
В опису, наведеному пресслужбою бригади, зазначається, що нарукавна емблема (яку в ЗСУ з «легкої руки» затриманого на хабарі начальника відділу ГУРСМЗ на радянський манер називають нарукавним знаком) має вигляд геральдичного щита, оливкового кольору з блакитним кантом. Центральним елементом є три розширених срібних шеврона облямованих та зазубрено розімкнутих чорним, верхній з яких з петлею.
Повідомляється, що такі шеврони в українському війську кінця 1917 - початку 1918 року позначали посаду отаману корпусу і використовувались Яковом Гандзюком на честь якого названа бригада. Все це доволі дивно пов'язується між собою (мабуть лише в головах розробників). Хіба що було б логічно, як би подібну емблему, зі знаком розрізнення отамана корпусу, затвердили для бригади «імені отамана корпусу».
![Нова емблема 59-ї бригади – фантазія вичерпалася](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgEV9QKQ1Huc66boE9w7clG9tgDCMA6t1jF2eGRfYqUTpP2DL_1C8gQPZnfvpCOakBleAZyzrgtWH1JyeghclEiw1LcHvxgJup679xDMB9gSyyFdaCSqUjBT4j_Vg0pmbGJZ6eBGCl2K2k/s1600/960.jpg)
Також зазначається, що нарукавний знак виконаний в кольорах притаманних механізованим військам Збройних Сил України. А вгорі над щитом розміщено оливкову декоративно-інформаційну стрічку з синім кантом та срібним написом «ДО ПЕРЕМОГИ».
Водночас, справедливості раді, згадаємо, що це не перше подібне рішення – емблема Управління по роботі з сержантським складом ЗС України являє собою просто зображення трьох сержантськиї шевронів на щиті. А 28-а окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу на своїй емблемі використала зображення нагороди – Залізного хреста «За зимовий похід і бої».
Попередня (неофіційна) емблема 59-ї бригади:
![Нова емблема 59-ї бригади – фантазія вичерпалася](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3FPnMVR8OR6jRqOPafdSh12U-zhCX5icbvWtJcdnFqT76NJLiX8-pMO0XnOETLTt33mWtSrYVgj8Kd0CILESF4o1uFgzEpKE3Un1-Kc_y3gox2YkyoL1WK8U4yOG_e4gPuGBAiiwMdkI/s0/59-brigada-v-gaysini.jpg)