Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 24 лютого 2021 р.

Президент підписав указ про призов на строкову службу

призов

Володимир Зеленський підписав Указ №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році».

Згідно з документом, призов громадян України на строкову військову службу буде проведено протягом квітня – червня та протягом жовтня – грудня 2021 року.

Призвуть громадян чоловічої статі, які відповідають вимогам статті 15 Закону «Про військовий обов'язок і військову службу»: придатні за станом здоров'я, яким виповнилося 18 років, та які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку.

Кабінету Міністрів України доручено визначити чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2021 році.

Призовні комісії розпочнуть роботу 1 квітня та 1 жовтня 2021 року відповідно. Підготовчі заходи до проведення призову будуть розпочаті з 1 березня та 1 вересня 2021 року.

Нагадаємо, що відповідно до статті 15 закону про військовий обов'язок і військову службу призовники, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов'язані самостійно з'являться до військкомату в десятиденний строк після оголошення чергового призову.

Як повідомлялось, 20 січня 2021 року Уряд змінив порядок призову на строкову службу.