Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 23 березня 2021 р.

Командувач Сухопутних військ ЗС України дивитиметься турецькі гелікоптери

 Туреччина отримала перші модернізований гелікоптери T129 Atak Faz-2

Сьогодні розпочався візит командувача Сухопутних військ ЗС України до Туреччини.

Як інформує служба зв’язків з громадськістю, заплановані зустрічі з командувачем Сухопутних військ та міністром національної оборони Турецької Республіки.

Генерал-полковник Олександр Сирський відвідає Центр планування та координації польотів командування армійської авіації Сухопутних військ ЗС Туреччини, 1 польову армію, Національний університет оборони Турецької Республіки, а також компанії Aselsan та Roketsan.

Нагадаємо, що на озброєні турецької армійської авіації перебуває гелікоптер T129 ATAK, який був розроблений Turkish Aerospace Industries (TAI)на базі італійського гелікоптера A129 Mangusta. У лютому турецькі армія отримала перші серійні модернізовані ударні гелікоптери ATAK FAZ-2, які нещодавно завершили кваліфікаційні випробування.

Крім того, ТАІ розробляє новий важкий бойовий гелікоптер, що має вперше піднятися у повітря в 2024 році. Як стало нещодавно відомо новий гелікоптер отримає українські двигуни.