![танки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-Uw6wgoCCuSx1GM0B3DFJN8iI9t0OY5rQGusW2ZwHwGqmJ8z0iBTgPo_F_53AYI1nGS7_3dijk5z6kwHOwpQqc0icuCDKbPWXA8Ny-DuwK3fcMO0emcKFFHFThpOvAx8_-AOdLEz99i4/s0/lbtz.jpg)
Львівський бронетанковий завод передав військовим чергову партію модернізованих танків.
Військові отримали п'ять танків Т-64 і Т-72 укомплектованих оновленими системами управління вогнем, внутрішнього і зовнішнього зв’язку та комунікації, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, супутниковою навігацією та динамічним захистом, повідомляють в Укроборонпромі.
Це вже друга передача техніки у поточному році. Першу партію з понад 10 модернізованих танків завод передав у березні. Всі танки передані за контрактами державного оборонного замовлення 2020 року.
Нагадаємо, що цього року також 8 танків Т-72 армії передав Київський бронетанковий завод, 9 модернізованих танків Т-64БВ передав Харківський бронетанковий завод.