Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 14 квітня 2021 р.

Виставку «Зброя та безпека» знов перенесли

Зброя та безпека

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека» та ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ» не відбудуться в Києві з 27 по 30 квітня як планувалось.

Як повідомили організатори заходів, виставку та авіасалон перенесено на інший термін через локдаун у Києві, який міська комісія з техногенної безпеки подовжила до 30 квітня 2021 року.

Нові дати – 15-18 червня 2021 року.

Нагадаємо, що раніше виставки «Зброя та безпека-2020» і «Авіасвіт ХХІ» через поширення COVID-19 були перенесені з жовтня 2020 року на квітень 2021-го.

Крім того, Мінстратегпром, Укроборонпром, громадська організація «Ліга оборонних підприємств» та виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» хочуть створити іншу виставку – UA Def.

Адже, за словами міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, виставка «Зброя та безпека» свого часу була створена Міністерством внутрішніх справ під завдання розроблення спеціалізованої мисливської зброї й вона не начебто повністю охоплює комплекс, який може демонструвати нашу державу в оборонно-промисловому напрямку.