Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 19 квітня 2021 р.

Збори тероборони коштували 2,5 мільйона гривень

Збори тероборони коштували 2,5 млн грн

16 квітня на Херсонщині завершилися позапланові навчання з територіальної оборони (ТрО).

На збори ініційовані Херсонською обласною радою спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією виділили з обласного бюджету 2,5 млн грн, пише сайт облради.

Повідомляється, що позапланові навчання – це реагування на загрози та виклики, перед якими опинилася Україна. На першому етапі зібрали організаційне ядро Херсонської бригади тероборони: людей, більшість з яких вже були на подібних зборах і мають контракт резервіста.

Протягом десяти днів вони вдосконалювали навички стрілецької, тактичної, військово-інженерної та медичної підготовки. А також відпрацьовували зв’язок і обмін інформацією між системами управління, підвищували навички щодо захисту нашої території, об’єктів, комунікацій, налагоджували взаємодію з іншими складовими сектору безпеки.

У разі виникнення прямої загрози для безпеки країни саме ці люди будуть керувати підрозділами ТРО та разом з регулярною армією організовувати захист населених пунктів.

Вже на травень плануються більш масштабні збори з великою кількістю учасників.