![Збори тероборони коштували 2,5 млн грн](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuTAZfZ7PZ40MgttRCAcrM7V4CwuuR9gyS9OJWe0je728Z6_whDnTix6XxDeCNXGvAP2EMnvC-wL8VhWWV-CYmEk10ajkCIxvONR88fEvLG3pGNYT5M676f0SJu1IvpixrtWIxwNIPzeI/s0/384.jpg)
16 квітня на Херсонщині завершилися позапланові навчання з територіальної оборони (ТрО).
На збори ініційовані Херсонською обласною радою спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією виділили з обласного бюджету 2,5 млн грн, пише сайт облради.
Повідомляється, що позапланові навчання – це реагування на загрози та виклики, перед якими опинилася Україна. На першому етапі зібрали організаційне ядро Херсонської бригади тероборони: людей, більшість з яких вже були на подібних зборах і мають контракт резервіста.
Протягом десяти днів вони вдосконалювали навички стрілецької, тактичної, військово-інженерної та медичної підготовки. А також відпрацьовували зв’язок і обмін інформацією між системами управління, підвищували навички щодо захисту нашої території, об’єктів, комунікацій, налагоджували взаємодію з іншими складовими сектору безпеки.
У разі виникнення прямої загрози для безпеки країни саме ці люди будуть керувати підрозділами ТРО та разом з регулярною армією організовувати захист населених пунктів.
Вже на травень плануються більш масштабні збори з великою кількістю учасників.