Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 13 травня 2021 р.

Екіпаж п'ятого «Айленда» збирається на навчання до США

Екіпаж п'ятого Айленда збирається на навчання до США

В Одесі завершився останній етап підготовки перед відрядженням до Сполучених Штатів Америки екіпажу п'ятого патрульного катера типу «Айленд».

Про це повідомляє сайт Військово-Морських Сил України.

Чотири місяці тривав курс із посиленої мовної підготовки. Під час занять слухачі опановували як розмовну англійську, так і військово-морську термінологію. Також була налагоджена співпраця з викладачами одного з коледжів у Балтиморі.

Крім того, військові моряки пройшли військово-лікарську комісію на придатність до служби на кораблях та виїзду за кордон. Тож зовсім скоро вони вирушають для проведення подальшого навчання до Балтимора, штат Меріленд, США.

Нагадаємо, в цьому році Україна отримає з США ще три катери типу «Айленд».

Раніше повідомлялось, що ці катери надійдуть до України вже з бойовими модулями та встановленими на борту корабельними системами американського виробництва. Якщо ж американські підприємства не встигатимуть встановити озброєння. то катери надійдуть в Україну із встановленими фундаментами, а самі бойові модулі монтуватимуться вже в Україні.