Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 30 червня 2021 р.

Міноборони розпочало консультації щодо закупівлі послуг харчування військових на 2022 рік

Міноборони розпочало консультації щодо закупівлі послуг харчування військових на 2022 рік

У Міністерстві оборони відбулася зустріч з представниками підприємств з питань змін у законодавстві, які вплинуть на закупівлю послуг харчування військовослужбовців.

— Ми вже зараз розпочали консультації з представниками ринку, аби до кінця року встигнути провести всі необхідні формальності та уникнути цейтноту в організації харчування особового складу Збройних Сил України. Хочемо почути застереження, зрозуміти тенденції та поінформувати чинних і потенційних постачальників послуг з харчування про вимоги від Міністерства оборони, щоб врахувати б усі проблемні моменти та забезпечити конструктивну співпрацю на майбутнє, – повідомив заступник міністра оборони Ігор Халімон.

Сторонами, зокрема, було обговорено недопущення порушення принципів публічних закупівель та недискримінації учасників відповідно до вимог законів «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі».

— Вже цього року будемо укладати контракти за новими умовами, що почнуть діяти з 2022-го року. Усі, хто хоче постачати послуги з харчування в ЗСУ, повинні заздалегідь розуміти зміни й врахувати їх задовго до початку проведення тендерів. Це звичайна європейська практика і прозорий механізм, який демонструє відкритість діяльності Міністерства оборони, – додав Ігор Халімон.

Нагадаємо, що у квітні Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки рекомендував звільнити заступника міністра оборони Ігоря Халімона через монополізацію харчування ЗС України. У Міноборони запевнили, що вимоги законодавства не порушуються.